Wielka Moc rabatów w KonessoWIELKA MOC RABTÓW W KONESSO

DOSTAWA ZA 5zł I SUPER ZNIŻKI


Kod rabatowy:

WielkaMoc

Wielka moc rabatów w Konesso

Wielka Moc Rabatów w sklepie Konesso.pl to doskonała okazja, aby uzupełnić swój kawowy kącik jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi. Przygotowaliśmy dla Ciebie zniżki do 25% po użyciu kodu rabatowego na wysokiej jakości produkty. Wśród przecenionych towarów znajdziesz m.in. kawy ziarniste, mielone i w kapsułkach, ekspresy do kawy, herbaty oraz słodkości. Dodatkowo przy użyciu kodu rabatowego WielkaMoc otrzymujesz dostawę zamówienia za jedyne 5 zł.

Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami, promocjami oraz ofertami specjalnymi. Kod ważny do 11.04.2023

Kawy zianiste i mielone

Wysokiej jakości kawy ziarniste i mielone, które pochodzą z najlepszych palarni świata. Wśród nich znajdziesz włoskie kawy przeznaczone do przygotowania tradycyjnego espresso z ekspresu ciśnieniowego, a także jasno palone arabiki Single Origin do alternatyw, wypalone w polskich palarniach.

KAWY W KAPSUŁKACH

Kawy w kapsułkach stworzone dla większej wygody, z którymi przygotujesz aromatyczne espresso lub wyśmienite kawy mleczne. Poznaj ofertę kapsułek z kawą przeznaczonych do najpopularniejszych systemów takich jak Nespresso czy Nescafé Dolce Gusto.

Akcesoria i saturatory wody

W tej kategorii znajdują się wysokiej jakości saturatory do wody gazowanej SodaStream, dzięki którym zmienisz swoje codzienne nawyki na bardziej ekologiczne. Oprócz nich do wyboru masz włoskie kawiarki moka, kubki Casno oraz wyjątkowe filiżanki z fusów kawowych Bioffee.

Wielka moc rabatów z Konesso

Dostawa za 5 zł


Z KODEM RABATOWYM
WielkaMoc

EKSPRESY DO KAWY

Jeżeli na święta planujesz zakup nowego ekspresu do kawy, to mamy dla Ciebie świetną zniżkę. Ekspresy przelewowe Moccamaster możesz kupić 15% taniej, a ekspresy i czajniki marki Smeg nawet 12% taniej.

Wielka moc rabatów z Konesso


Dostawa za 5 zł
Z KODEM RABATOWYM

WielkaMoc
Zobacz więcej >>
Zobacz więcej >>

HERBATY


Trudno wyobrazić sobie odwiedziny gości bez aromatycznej herbaty, dlatego w Konesso.pl możesz kupić wysokiej jakości herbaty English Tea Shop, Teabag i Lipton nawet 17% taniej.

Wielka moc rabatów z Konesso


Dostawa za 5 zł
Z KODEM RABATOWYM

WielkaMoc
Herbaty
English Tea Shop
17% RABATU Herbaty English Tea Shop z Rabatem -17%
Herbaty
Lipton
13% RABATU Herbaty Lipton z Rabatem -13%
Herbaty
Teabag
17% RABATU Herbaty Teabag z Rabatem -17%

SŁODKOŚCI

Czekoladki i pralinki Karmello z rabatem 12% z pewnością umilą Ci świąteczny czas, natomiast syropy Monin pozwolą Ci odmienić oblicze napojów i deserów.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel