Przepis na idealny prezent z rabatem do 29%

Przepis na idealny prezent

RABATY
do
-29%

kod rabatowy

PREZENTY2019

pudełko Konesso

Wybór idealnego prezentu świątecznego dla bliskiej osoby potrafi sprawić problem, a z doświadczenia wiemy, że warto pomyśleć o tym zdecydowanie wcześniej. Jeśli szukasz prezentu świątecznego dla chłopaka, mamy, żony czy dla swojego szefa, to wiedz, że sklep Konesso.pl jest miejscem, gdzie znajdziesz produkty, które posłużą jako idealny prezent dla każdego i na każdą okazję. Poniżej przedstawiamy Ci przygotowany przez nas poradnik, który z pewnością pomoże Ci wybrać prezent dla bliskiej osoby. Zawarte w nim produkty są dostępne w promocyjnych cenach aż do 24 grudnia, dlatego masz odpowiednio dużo czasu, aby wybrany prezent dotarł do Ciebie jeszcze przed świętami.

Składając zamówienie z kodem rabatowym PREZENTY2019, ceny produktów objętych akcją promocyjną zostaną obniżone o wskazaną wartość. Kod rabatowy nie obowiązuje towarów objętych już promocją i nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.

Przechodząc na kartę produktu lub listę towarów poprzez kliknięcie w jeden z poniższych banerów, kod promocyjny aktywuje się automatycznie.

Nasze propozycje na świąteczny prezent

prezent

Kawy ziarniste i mielone

W naszym sklepie posiadamy szeroką ofertę kaw mielonych i ziarnistych pochodzących z najlepszych plantacji na świecie. Przekonaj się dlaczego kawa może okazać się doskonałym prezentem.

czytaj więcej »
bombka

Herbaty

Herbaty zielone, czarne, owocowe lub ziołowe, sypane, w saszetkach oraz w torebkach. W naszym sklepie znajdziesz herbatę, która spełni oczekiwania Twoich bliskich.

Czytaj więcej »
bombka

EKSPRESY

Ekspres do kawy to urządzenie, bez którego ciężko wyobrazić sobie udany dzień. Oferujemy Wam ekspresy do kawy najlepszych producentów, a dodatkowo służymy dobrą radą i chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiedni sprzęt.

Sprawdź »
bombka

AKCESORIA

W naszym sklepie znajdziesz akcesoria, które doskonale sprawdzą się jako świąteczny prezent. Różnego rodzaju kubki termiczne, zaparzacze do kawy, czy filiżanki to obowiązkowe gadżety w domu każdego kawosza.

Sprawdź »
bombka

MŁYNKI

Dobry młynek to sekret przygotowania idealnej kawy. Szeroki wybór młynków do kawy w sklepie Konesso.pl sprawia, że znajdziesz tutaj urządzenie dedykowane dla każdego użytkownika, bez względu na metodę parzenia kawy.

Sprawdź »
bombka

SŁODKOŚCI

Święta to czas, w którym nie może zabraknąć słodyczy. My proponujemy Wam ręcznie robione czekolady Mistrza Polski Cukierników M.Pelczar Chocolatier, które posłużą Ci jako słodki prezent.

bombka

KARTA POADRUNKOWA

Jeżeli nie możesz zdecydować się na to, jaki prezent bliskim sprawić w tym roku, to w naszym sklepie możesz zakupić kartę podarunkową o różnych wartościach.

czytaj więcej »

Przepis na idealny prezent

RABATY
do
-29%

kod rabatowy

PREZENTY2019

Pudełko Konesso
pixel