Ekspres do kawy Philips EP2224/10
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
EKSPRES DO KAWY Philips EP2224/10
Ekspres do domu Philips EP2224/10 to automatyczny ekspres do kawy, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników kawy. Philips EP2224/10 został wyposażony w system parzenia, który inteligentnie dostosowuje temperaturę wody, gwarantując doskonały smak i aromat kawy ze świeżo mielonych ziaren. Urządzenie przygotuje 2 rodzaje kawy czarnej, a dzięki klasycznemu spieniaczowi do mleka, użytkownik może bez trudu przyrządzić kremowe cappuccino lub latte macchiato.
Ekspres Philips EP2224/10 jest przeznaczony dla koneserów kawy, którzy cenią sobie nowoczesny design, wysoką jakość specjałów, ale także wygodę i prostotę obsługi. To urządzenie doskonale sprawdzi się w domach oraz w małych biurach, gdzie elegancja i funkcjonalność idą w parze z codzienną rutyną parzenia kawy.
Zalety ekspresu Philips EP2224/10
Idealna temperatura
Eskpres Philips został wyposażony w System Aroma Extract, który zapewnia przez cały proces parzenia optymalną temperaturę wody między 90 a 98°C, regulując jej przepływ, co pozwala cieszyć się wyśmienitym smakiem kawy. Ekspres zapewnia stałą jakość napoju – idealną temperaturę, aromat i cremę za każdym razem.
Klasyczny spieniacz do mleka
Ekspres do kawy Philips EP2224/10 posiada bardzo wygodny spieniacz do mleka, za pomocą którego przygotujesz spienione mleko do cappuccino, czy innej kawy mlecznej. Spieniacz jest łatwy w utrzymaniu czystości.
Intuicyjny ekran dotykowy
Graficzny ekran dotykowy znacznie upraszcza obsługę urządzenia, umożliwiając szybki wybór ulubionego rodzaju kawy.
Funkcja Moja Kawa
Funkcja Moja Kawa, pozwala na personalizację intensywności smaku i wielkości porcji. Można wybrać jedno spośród trzech różnych ustawień.
12 stopni regulacji młynka
Ekspres Philips EP2224/10 charakteryzuje się 12-stopniową regulacją młynka, która pozwala dopasować grubość mielenia do indywidualnych preferencji.
Ceramiczny młynek
Ceramiczny młynek jestr trwały, obiecuje długowieczność oraz maksimum smaku i aromatu, umożliwiając przygotowanie aż do 20 000 filiżanek wybornej kawy.
Pojemnik z pokrywką Aroma
Za jakość kawy odpowiada szczelny pojemnik na ziarna z pokrywką Aroma, który pomaga dłużej zachować ich świeżość. Pojemnik na kawę ziarnistą mieści 275 g kawy, a pokrywka Aroma dodatkowo wycisza pracę młynka.
Wyjmowany blok zaparzający
Konserwacja urządzenia jest wyjątkowo prosta, dzięki możliwości wyjęcia bloku zaparzającego. Regularne czyszczenie ekspresu pozwala zachwować zawsze dobry smak kawy.
Przypomnienie o konieczności odkamieniania
Automatyczny ekspres Philips EP2224/10 informuje o konieczności odkamieniania i przeprowadza użytkownika przez cały proces. Częstotliwość odkamieniania zależy od twardości wody.
Filtr Aqua Clean
Ekspres posiada wyciągany z przodu duży zbiornik na wodę. Zbiornik maksymalnie może pomieścić 1,8 l wody. Używanie Filtru AquaClean minimalizuje konieczność odkamieniania.
Mozliwość mycia w zmywarce
Pojemnik na fusy, tackę ociekową oraz system do spieniania mleka można myć w zmywarce. To pozwala szczególnie zadbać o higienę urządzenia oraz oszczędzić czas.
Paramatery ekspresu Philips EP2224/10:
| Wysokość | 433 mm |
| Szerokość | 246 mm |
| Głębokość | 371 mm |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1.8 l |
| Pojemność zbiornika na kawę | 275 g |
| Pojemność zbiornika na fusy | 12 porcji |
| Waga | 7,5 kg |
| Ustawienia mocy aromatu | 3 |
| Ustawienia młynka | 12 |
| Ustawienia temperatury | 3 |
| Napoje | Espresso, Gorąca woda, Kawa |
| Funkcja kawy mielonej | Tak |
| Zużycie energii podczas parzenia | 1500 W |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Regulowana wysokość wylewki | 85-145 mm |
| Panel sterowania | Ekran dotykowy |
| Ciśnienie pompy | 15 bar |
| Gwarancja | 2 lata |
Gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy od daty zakupu zarówno w przypadku, gdy Nabywca jest osobą prawną, przedsiębiorstwem lub jeśli urządzenie nie jest użytkowane w warunkach domowych, jak i od daty zakupu w przypadku zakupu i zastosowania konsumenckiego.
Opinie o Ekspres do kawy Philips EP2224/10
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemWszystko zgodnie z opisem. Express bardzo dobrze się sprawdza, kawka pyszna, dostawa szybka.Jestem zadowolona z zakupu.2026-04-02
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemEkspres bardzo ładny, dobrze wykonany nie czuć tandety. Kawę robi dobrą, gorąca nie można mieć zastrzeżeń. Faktycznie w pewnym momencie pracy tak przez 2-3s potrafi być głośny. Spieniacz po opanowaniu to jest mistrzostwo świata nie wiam jak oni to zrobili ale mleko spienia idealnie, tylko trzeba poćwiczyć (mój poprzedni ekspres nie miał szans na taką piankę). Jak za taką cenę jestem zachwycony, prostota obsługi, smak kawy no i jak mam ochotę na mleczną piankę to wychodzi rewelacyjnie. Mycie dyszy to 5s!2026-02-05
- 5/5Opinia potwierdzona zakupembardzo pozytywne zakupy2026-01-30
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemMiła i bezproblemowa transakcja.2025-04-17
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemŚwietny ekspres, parzy bardzo dobrą mocną kawę. Dla mnie idealna, lepszy niż mój poprzedni ekspres który był dwa razy droższy. Super ekspres za super cenę! Polecam dla miłośników czarnej kawy. Białej nie piję, więc nie wypowiadam się na temat spieniacza, bo nie używam.2024-07-24
- 5/5Opinia niepotwierdzona zakupemIdealny dla mnie, bo pijam tylko kawę czarną. Dobra cena, szybka wysyłka. Polecam.2024-07-11
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemEkspres kupiłem jako prezent. Prosty w obsłudze i cicho pracuje. Przesyłka dobrze zabezpieczona. Polecam.2024-05-12
















