
Ekspres do kawy Jura E6 Piano White (EC) – NIEDOSTĘPNY
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
DZIEŃ DZIECKA W KONESSO: ODBIERZ
30 ZŁ KODU RABATOWEGO!

- Starannie wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły
- Prosty, intuicyjny i szybki ekspres
- Stylowy design wyznaczający światowe standardy
- Jeszcze więcej specjałów kawowych
Ekspres JURA E6 Piano White (EC)
Szwajcarska perfekcja

- 11 specjałów w menu
- Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®)
- Profesjonalny Młynek Aroma
- Funkcja Easy Cappuccino dla idealnej pianki mlecznej
- Extra Shot dla wybranych specjałów mlecznych
- Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,8"
Model Jura E6 (EC) w odróżnieniu od wersji (EB) został wyposażony w funkcję Easy Cappuccino, która zapewnia wyjątkowo miękką i delikatną piankę mleczną. Wylewka mleka jest zintegrowana z wylewką kawy. Dodatkowo w modelach (EC) zastosowano funkcję Extra Shot dla wybranych specjałów mlecznych.
Ekspres automatyczny Jura E6 Piano White (EC) jest potwierdzeniem nieustannego rozwoju technologii dostarczanej przez firmę Jura. Proces ekstrakcji pulsacyjnej sprawia, że espresso zaparzone przez ekspres Jura E6 Piano White (EC) może śmiało konkurować z kawą zaparzona w kawiarni. Dla entuzjastów mlecznych kaw, Jura przygotowała technologię fine foam, która zapewnia idealnie mleczna piankę dla latte oraz cappuccino.
Szybką i prosta obsługę ułatwiona jest dzięki graficznemu wyświetlaczowi TFT. Ekspresy Jura E6 teraz posiadają jeszcze więcej produktów w swoim menu. Nowością w modelu Jura E6 (EC) jest wbudowany profesjonalny młynek do kawy, który pozwala uzyskać jeszcze więcej aromatu.

Jura E6 Piano White (EC)

Jeszcze więcej aromatu
Ekspres do kawy Jura E6 Piano White (EC) posiada wbudowany Profesjonalny Młynek Aroma, który pozwala przygotować wyśmienitą kawę. Udoskonalona geometria młynka powoduje, że jakość mielenia jest bardziej spójna, a wydajność utrzymuje się przez cały okres użytkowania ekspresu. Dzięki temu ekstrakcja jest optymalizowana i pozwala osiągnąć 12,2% więcej aromatu w porównaniu do konwencjonalnych młynków do kawy.

Doskonałe cappuccino
Jura E6 Piano White (EC) posiada funkcję Easy Cappuccino, dzięki której możesz cieszyć się doskonałym cappuccino za jednym dotknięciem przycisku. Dysza do mleka została opracowana specjalnie dla cappuccino i zapewnia wyjątkowo miękką, delikatną mleczną piankę, która idealnie uzupełnia kawę. Doskonałe rozwiązanie dla miłośników kaw mlecznych.

Perfekcja w każdym calu
Biały ekspres do kawy Jura E6 Piano White (EC) został wyposażony w czytelny, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,8". Sześć idealnie rozmieszczonych przycisków oraz intuicyjna obsługa umożliwiają wygodne korzystanie z ekspreu. Jura E6 jest kompatybilny z aplikacją J.O.E.®, umożliwiającą przygotowanie kaw specjalnych, ustawienie i zapisanie osobistych preferencji oraz wysyłanie zamówień na kawę do ekspresu z pozycji smartfona.

Zrównoważona konstrukcja
Stonowana elegancja sprawia, że design ekspresu Jura E6 Piano White (EC) odzwierciedla unikalną technologię ukrytą za jego ponadczasowym projektem. Liniowa geometria z wyrafinowanymi chromowanymi akcentami zapewnia wyrazisty wygląd, który bezkompromisowo koncentruje się na najwyższej jakości i komponuje się z każdym wnętrzem.
Szczegółowe funkcje ekspresu Jura E6 Piano White (EC)
| Specjały w menu |
Espresso 2x Espresso Kawa 2x kawa Caffe Barista Lungo Barista Cappuccino Cappuccino Extra Shot Espresso macchiato Pianka mleczna Gorąca woda |
| Liczba specjałów | 11 |
| Inteligentne wstępne nagrzewanie | + |
| Technologia zaparzania 3D | + |
| JURA Cockpit | + |
| Komunikacja za pomocą WiFi | + |
| Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) | + |
| Regulowana jednostka zaparzająca | 5-16 g |
| Młynek | Profesjonalny Młynek Aroma |
| Wysokowydajna pompa 15 barów | 1 |
| System ogrzewania - Thermoblock | 1 |
| Obieg wody | 1 |
| System mleczny | HP1 / CX3 |
| Wsyp kawy mielonej | + |
| Pokrywa AROMA zbiornika na ziarno | + |
| Kompatybilny z J.O.E. ® | + |
| Wyświetlacz | 2.8" kolorowy |
| Programowanie indywidualnej ilości wody na kawę | + |
| Programowanie indywidualnej mocy kawy | 10 poziomów |
| Programowanie ilości mleka/pianki mlecznej | + |
| Programowanie temperatury zaparzania | 3 poziomy |
| Programowanie temperatury gorącej wody | 3 poziomy |
| Inteligentny System Wody (I.W.S.®) | + |
| Rodzaj filtra | CLARIS Smart+ |
| Zintegrowane programy płukania, czyszczenia i odkamieniania | + |
| Monitoring tacy ociekowej | + |
| Higiena JURA: certyfikat TÜV | + |
| Tryb Oszczędzania Energii (E.S.M.©) | + |
| Przycisk ON/OFF | + |
| Programowanie czasu wyłączenia | + |
| Regulacja wysokości wylewki kawy | 65 – 111 mm |
| Regulowana wysokość wylewki easy cappuccino | 65 – 111 mm |
| Regulowana wysokość dyszy gorącej wody | 65 – 111 mm |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1.9 l |
| Pojemność zbiornika na ziarno | 280 g |
| Pojemność zbiornika na fusy (liczba porcji) | ok. 16 |
| Długość przewodu zasilającego | ok. 1.1 m |
| Napięcie/Moc | 230 V~ / 1450 W |
| Natężenie | 10 A |
| Pobór energii w trybie Stand-by | 0 W |
| Waga | 9.1 kg |
| Wymiary (Szer. x Wys. x Gł.) | 28 × 35.1 × 44.6 cm |
| Model, kolor | Piano White (EC) |
| Numer art. | 15438 |
| Zestaw zawiera: | Filtr wody Tabletki czyszczące (2 szt.) Pasek do pomiaru twardości wody Wężyk do mleka Środek do czyszczenia systemu mleka Pojemnik do czyszczenia systemu mleka |
Jura E6 Piano White (EC) to automatyczny ekspres do kawy do domu, który Twój codzienny rytuał picia kawy wzniesie na wyższy poziom. Ponadczasowy projekt w stylu Jura sprawi, że ekspres będzie ozdobą w każdej kuchni, a zastosowane technologie wpływają na jakość kawy i komfort obsługi. Wykorzystany w ekspresie Jura E6 Piano White (EC) Profesjonalny Młynek Aroma gwarantuje bardziej intensywny aromat w filiżance kawy, a perfekcyjna mleczna pianka jest dziełem funkcji Easy Cappuccino. Jeżeli szukasz eleganckiego i łatwego w obsłudze ekspresu do kawy, który posłuży Ci przez długie lata, to Jura E6 Piano White (EC) jest idealnym wyborem.
Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy od daty zakupu w przypadku, gdy Nabywca jest przedsiębiorstwem, osobą prawną lub gdy urządzenie nie jest użytkowane w warunkach domowych (tj. gdy urządzenie przygotowuje więcej niż 2000 kaw rocznie) oraz na 25 miesięcy od daty zakupu w przypadku, gdy Nabywca jest osobą fizyczną lub jednoosobowa działalność gospodarcza, której charakter działalności nie jest bezpośrednio związany z zakupionym produktem.
Opinie o Ekspres do kawy Jura E6 Piano White (EC) – NIEDOSTĘPNY
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemTowar zgodny z opisem. Estetyczny i ładny. Sprawny.Obsługa sklepu, profesjonalnie załatwia wszystkie sprawy, nawet te, które są wynikiem problemów powstałych nie z winy sprzedawcy. Obsługa uprzejma, życzliwa i profesjonalna. Kawa robi się świetnie. Wraz z żoną jesteśmy zadowoleni z zakupu. Polecamy innym ekspres Jura. My nabyliśmy E6 EC.2023-09-05
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemTo mój trzeci ekspres po Melitta i bosch. Jura moim zdaniem jest bezkonkurencyjna. Ekspres jak w opisie dla osób pijących przedewszysykim czarne kawy, jednak nie jest problemem robinie kaw mlecznych, a z własną inicjatywą można robić dużo więcej napojów. Polecam2023-09-03
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemKawa super, trzeba się przyzwyczaić do półautomatycznego uruchamiania dyszy wodnej. Obsługa, smak kawy i ergonomia podobna do E8.2023-08-23
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemEkspres prosty w obsłudze, kawa bardzo dobra, łatwy w czyszczeniu.2023-08-21
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemEkspres jak ekspres, pstryk i robi smaczną kawę, sam dba o higienę. Realizacja zamówienia szybka i prawie sprawna. Prawie ze wzgledu na incydent z firmą kurierską, która pomimo wyraźnego oznaczenia przesyłki "ostrożnie, nie rzucać" doprowadziła do uszkodzenia górnej pokrywy ekspresu. Wg informacji na stronie Konesso zgłosiłem uszkodzenie przesyłki w firmie kurierskiej ale to tylko wprowadziło niepotrzebne zamieszanie. Reklamacje musiałem wycofać i dopiero mozna bylo wrócić do załatwienia sprawy z Konesso.2023-08-20
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemTransakcja bardzo sprawna, dostawa także. Po rozpakowaniu okazało się, że krawędź pojemnika na wodę jest wyszczerbiona, ale po interwencji i przesłaniu fotografii - po 2 dniach, bez problemów otrzymałem przesyłkę z nowym pojemnikiem. W sumie - bardzo sprawnie.2023-05-04
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemSprawna i rzetelna obsługa. Wymiana uszkodzonego towaru w transporcie, również sprawna i bez żadnych problemów. Sam ekspres świetny, prosty w obsłudze i robi pyszną kawkę :)2023-03-27
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBardzo sprawnie, tak jak w opisie na stronie, polecam nowym klientom sklep konesso2023-02-13
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemŚwietny ekspres, kontakt I obsługa klienta ekspresowa.2023-01-02
Z naszego bloga


Aplikacja Jura J.O.E.® 3.3




















