Opinie o Ekspres do kawy Melitta F83/0-101 Caffeo Barista T Smart - srebrny

  • W pełni automatyczny ekspres do kawy niemieckiej firmy Melitta, który idealnie sprawdzi się w Twoim domu. Caffeo Barista T Smart zapewnia maksymalną wygodę użytkowania oraz kawę porównywalną do tej z kawiarni.
Kod produktu: 4006508217816
Producent: MELITTA

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 3 Średnia ocena: 4.67
Sortuj:
Ocena: ( 4 / 5 )
Autor: Agata, Turka
2020-01-16
Na plus dwa pojemniki na kawę umożliwiające korzystanie z rożnych gatunków kawy oraz czyszczenie systemu mlecznego gorąca parą. Minusów jest chyba jednak więcej choć kawę robi przyzwoitą (nie rewelacyjną). Sztywność piany jest różna w zależności od zastosowanego mleka, czasem zupełnie się rozpada. Gorące mleko jest ledwie letnie, nawet nie ciepłe. Dla mnie problematyczne jest opróżnianie pojemnika na brudną wodę ponieważ jest wyjątkowo nieporęczny. Ma niski rant przy dużej powierzchni dlatego wyjątkowo łatwo rozlać zawartość. Aplikacja bluetooth jest niedopracowana ponieważ łączenie z ekspresem wychodzi jej co kilka razy, a to skutecznie zniechęca do korzystania. Pojemniki na wodę i kawę przy dużych gabarytach urządzenia są zdecydowanie niewielkie dlatego pijąc dużo kawy co chwilę trzeba coś dosypać, dolać albo opróżnić. Design bardzo przeciętny, a czarna błyszcząca obudowa stanowi nie lada wyzwanie dla ekspresów ustawionych w kuchni.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Sebastian, Kalisz
2018-06-05
Ekspres jest rewelacyjny, ale domyślnie ma menu w języku niemieckim. Po uruchomieniu trzeba zmienić na polski. Oprócz tego, to nie ma do czego się przyczepić. Polecam.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Janusz, Łódź
2018-05-14
Ekspres automatyczny, który w tej cenie jest chyba najrozsądniejszym wyborem. Długo zastanawiałem się nad zakupem ekspresu do domu i padło na Melittę Barista T Smart. W tej chwili nie zamieniłbym go na żaden inny.
Opinia naszego klienta w
    pixel