L'OR - kapsułki TASSIMO

ilość znalezionych towarów: 2

  Tassimo to innowacyjny system, który rewolucjonizuje przygotowywanie napojów, zapewniając wyjątkową wygodę i doskonały smak dzięki specjalnym kapsułkom. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, by w magiczny sposób stworzyć ulubione napoje. Kawa w kapsułkach to szybki i prosty sposób na aromatyczną kawę.

  TASSIMO współpracuje z producentami cenionych marek kawy, by doświadczenie picia kawy z ekspresów Tassimo było na najwyższym poziomie. Wśród kapsułek dostępnych do systemów TASSIMO znajduje się ceniona francuska marka L'OR. Wyjątkowe kapsułki Tassimo L'OR przenoszą doświadczenie marki L'OR do systemu TASSIMO.

  Marka L'OR niesie ze sobą francuski rodowód i nierozerwalny związek ze złotem. Odzwierciedlając elegancję i doskonałą jakość (nazwa L'OR w języku francuskim oznacza "złoto"). To nawiązanie do zamiłowania L'OR do tworzenia najlepszego smaku każdej filiżance.

  Kawa L'OR zamknięta w kapsułkach TASSIMO

  W każdej kapsułce Tassimo L'OR kryje się starannie dobrane i wyselekcjonowane ziarno. Troska marki o jakość sięga najwyższych standardów, co pozwala stworzyć niezrównane połączenie intensywnego aromatu i wyjątkowego smaku.

  L'OR to marka o francuskich korzeniach, będąca symbolicznie powiązana z cennym złotem. Jej nazwa doskonale oddaje zarówno wyjątkową elegancję, jak i niezrównaną jakość (L'OR to "złoto" w języku francuskim). To właśnie to odniesienie do wysokiej jakości odzwierciedla pasję L'OR do kreowania doskonałego smaku w każdej filiżance.

  Rodzaje kapsułek do kawy Tassimo L'OR

  W ofercie naszego sklepu znajdziesz znakomite kapsułki TASSIMO L'OR CAFE LONG INTENSE, która pozwoli na przygotowanie 120 ml wyrazistej i aromatycznej czarnej kawy. Dla miłośników mniejszych objętości i picia kawy w stylu włoskim polecamy kapsułki TASSIMO L'OR ESPRESSO DELIZIOSO. Z jednej kapsułki tej kawy zaparzysz 60 ml intensywnej, bogatej w smak kawy.

  TASSIMO L'OR kapsułki — Często zadawane pytania (FAQ)

  1. Do jakich ekspresów pasują kapsułki Tassimo L'OR ? - Kapsułki Tassimo pasują wyłącznie do systemów Tassimo i Tassimo Bosch.
  2. Czy kapsułki Tassimo pasują do innych ekspresów? - Nie. Tassimo kapsułki są przeznaczone wyłącznie do maszyn Tassimo.
  3. Czy kapsułki Tassimo L'OR oferują tylko kawę? - Tak.
  4. Jak przechowywać kapsułki Tassimo? - Najlepiej w suchym i chłodnym miejscu, z dala od światła słonecznego.
  5. Czy kapsułki zamienniki są tak dobre jak oryginalne? - To indywidualna kwestia. Dla wielu osób zamienniki są równie smaczne, ale mogą różnić się nieco smakiem.
  6. Jak długo przechowywać kapsułki Tassimo? - Najlepiej spożyć przed datą ważności podaną na opakowaniu.
  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel