Szczegółowe informacje
- Opis towaru
- Cechy towaru
- Dodatkowe informacje
- Opinie ( 0 )
Cascara Kofikada Panama Geisha 200g
Kofikada Cascara Geisha to cascara z Panamy pochodząca z wyjątkowej odmiany geisha uznawanej za jedną z najlepszych. Cascara to oddzielona skórka kawowej wiśni od ziarna, z której można uzyskać soczysty i orzeźwiający napar przypominający smak herbaty z suszonych owoców wiśni i śliwki.
SMAK - OWOCOWY KOMPOT
W naparze z Cascara Panama Geisha od Kofikady odnajdziemy mnóstwo owoców, z nutami hibiskusa, śliwki i słodkiej wiśni. Cascara to doskonała propozycja dla poszukiwaczy ciekawych smaków i owocowego orzeźwienia.
OWOCOWY NAPAR NA CHWILE RELASKU
Kofikada Cascara Panama Geisha to cascara, czyli skórka wiśni kawy pochodząca z odmiany geishy, która najlepiej sprawdzi się do przygotowania alternatywnymi metodami parzenia np. w zaparzaczu Chemex, drip, w ekspresie przelewowym czy AeroPressie.
Kawa sprawdzi się również w przygotowaniu innych specjałów kawowych
| Producent: | KOFIKADA |
| Kod towaru: : | 5906639383116 |
| ID towaru: | 22650 |
| Rodzaj : |
Cascara
|
| Opakowanie : |
200g
|
| Skład : |
100% Arabika
|
| Zawartość kofeiny : |
Niska
|
| Pochodzenie ziaren : |
Panama
|
| Intensywność smaku : |
Średnia
|
| Kwasowość : |
Mocna
|
| Słodycz : |
Średnia
|
| Wyczuwalne smaki : |
Śliwka
Wiśnia
Hibiskus
|
| Gorycz : |
Delikatna
|
| Sposób przygotowania : |
Aeropress
Chemex
Dripper
French Press
|
| Przeznaczenie : |
Do alternatyw
Do domu
|
Komentarze z serwisów społecznościowych