
Ekspres do kawy Jura E6 Piano Black (EC)
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku

- Starannie wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły
- Prosty, intuicyjny i szybki ekspres
- Stylowy design wyznaczający światowe standardy
- Jeszcze więcej specjałów kawowych
Ekspres JURA E6 Piano Black (EC)
Szwajcarska perfekcja

- 11 specjałów w menu
- Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®)
- Profesjonalny Młynek Aroma
- Funkcja Easy Cappuccino dla idealnej pianki mlecznej
- Extra Shot dla wybranych specjałów mlecznych
- Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,8"
Model Jura E6 (EC) w odróżnieniu od wersji (EB) został wyposażony w funkcję Easy Cappuccino, która zapewnia wyjątkowo miękką i delikatną piankę mleczną. Wylewka mleka jest zintegrowana z wylewką kawy. Dodatkowo w modelach (EC) zastosowano funkcję Extra Shot dla wybranych specjałów mlecznych.
Ekspres automatyczny Jura E6 Piano Black (EC) jest potwierdzeniem nieustannego rozwoju technologii dostarczanej przez firmę Jura. Proces ekstrakcji pulsacyjnej sprawia, że espresso zaparzone przez ekspres Jura E6 Piano Black (EC) może śmiało konkurować z kawą zaparzona w kawiarni. Dla entuzjastów mlecznych kaw, Jura przygotowała technologię Easy Cappuccino, która zapewnia idealnie mleczna piankę dla latte oraz cappuccino.
Szybką i prosta obsługę ułatwiona jest dzięki graficznemu wyświetlaczowi TFT. Ekspresy Jura E6 teraz posiadają jeszcze więcej produktów w swoim menu. Nowością w modelu Jura E6 (EC) jest wbudowany profesjonalny młynek do kawy, który pozwala uzyskać jeszcze więcej aromatu. Ekspres nie ma w zestawie modułu wi-fi.

Jura E6 Piano Black (EC)

Jeszcze więcej aromatu
Ekspres do kawy Jura E6 Piano Black (EC) posiada wbudowany Profesjonalny Młynek Aroma, który pozwala przygotować wyśmienitą kawę. Udoskonalona geometria młynka powoduje, że jakość mielenia jest bardziej spójna, a wydajność utrzymuje się przez cały okres użytkowania ekspresu. Dzięki temu ekstrakcja jest optymalizowana i pozwala osiągnąć 12,2% więcej aromatu w porównaniu do konwencjonalnych młynków do kawy.

Doskonałe cappuccino
Jura E6 Piano Black (EC) posiada funkcję Easy Cappuccino, dzięki której możesz cieszyć się doskonałym cappuccino za jednym dotknięciem przycisku. Dysza do mleka została opracowana specjalnie dla cappuccino i zapewnia wyjątkowo miękką, delikatną mleczną piankę, która idealnie uzupełnia kawę. Doskonałe rozwiązanie dla miłośników kaw mlecznych.

Perfekcja w każdym calu
Czarny ekspres do kawy Jura E6 Piano Black (EC) został wyposażony w czytelny, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,8". Sześć idealnie rozmieszczonych przycisków oraz intuicyjna obsługa umożliwiają wygodne korzystanie z ekspresu. Jura E6 jest kompatybilny z aplikacją J.O.E.®, umożliwiającą przygotowanie kaw specjalnych, ustawienie i zapisanie osobistych preferencji oraz wysyłanie zamówień na kawę do ekspresu z pozycji smartfona.

Zrównoważona konstrukcja
Stonowana elegancja sprawia, że design ekspresu Jura E6 Piano Black (EC) odzwierciedla unikalną technologię ukrytą za jego ponadczasowym projektem. Liniowa geometria z wyrafinowanymi chromowanymi akcentami zapewnia wyrazisty wygląd, który bezkompromisowo koncentruje się na najwyższej jakości i komponuje się z każdym wnętrzem.
Szczegółowe funkcje ekspresu Jura E6 Piano Black (EC)
| Specjały w menu |
Espresso 2x Espresso Kawa 2x kawa Caffe Barista Lungo Barista Cappuccino Cappuccino Extra Shot Espresso macchiato Pianka mleczna Gorąca woda |
| Liczba specjałów | 11 |
| Inteligentne wstępne nagrzewanie | + |
| Technologia zaparzania 3D | + |
| JURA Cockpit | + |
| Komunikacja za pomocą WiFi | + |
| Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) | + |
| Regulowana jednostka zaparzająca | 5-16 g |
| Młynek | Profesjonalny Młynek Aroma |
| Wysokowydajna pompa 15 barów | 1 |
| System ogrzewania - Thermoblock | 1 |
| Obieg wody | 1 |
| System mleczny | HP1 / CX3 |
| Wsyp kawy mielonej | + |
| Pokrywa AROMA zbiornika na ziarno | + |
| Kompatybilny z J.O.E. ® | + |
| Wyświetlacz | 2.8" kolorowy |
| Programowanie indywidualnej ilości wody na kawę | + |
| Programowanie indywidualnej mocy kawy | 10 poziomów |
| Programowanie ilości mleka/pianki mlecznej | + |
| Programowanie temperatury zaparzania | 3 poziomy |
| Programowanie temperatury gorącej wody | 3 poziomy |
| Inteligentny System Wody (I.W.S.®) | + |
| Rodzaj filtra | CLARIS Smart+ |
| Zintegrowane programy płukania, czyszczenia i odkamieniania | + |
| Monitoring tacy ociekowej | + |
| Higiena JURA: certyfikat TÜV | + |
| Tryb Oszczędzania Energii (E.S.M.©) | + |
| Przycisk ON/OFF | + |
| Programowanie czasu wyłączenia | + |
| Regulacja wysokości wylewki kawy | 65 – 111 mm |
| Regulowana wysokość wylewki easy cappuccino | 65 – 111 mm |
| Regulowana wysokość dyszy gorącej wody | 65 – 111 mm |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1.9 l |
| Pojemność zbiornika na ziarno | 280 g |
| Pojemność zbiornika na fusy (liczba porcji) | ok. 16 |
| Długość przewodu zasilającego | ok. 1.1 m |
| Napięcie/Moc | 230 V~ / 1450 W |
| Natężenie | 10 A |
| Pobór energii w trybie Stand-by | 0 W |
| Waga | 9.1 kg |
| Wymiary (Szer. x Wys. x Gł.) | 28 × 35.1 × 44.6 cm |
| Model, kolor | Piano Black (EC) |
| Numer art. | 15437 |
| Zestaw zawiera: | Filtr wody Tabletki czyszczące (2 szt.) Pasek do pomiaru twardości wody Wężyk do mleka Środek do czyszczenia systemu mleka Pojemnik do czyszczenia systemu mleka |
Jura E6 Piano Black (EC) to automatyczny ekspres do kawy do domu, który Twój codzienny rytuał picia kawy wzniesie na wyższy poziom. Ponadczasowy projekt w stylu Jura sprawi, że ekspres będzie ozdobą w każdej kuchni, a zastosowane technologie wpływają na jakość kawy i komfort obsługi. Wykorzystany w ekspresie Jura E6 Piano Black (EC) Profesjonalny Młynek Aroma gwarantuje bardziej intensywny aromat w filiżance kawy, a perfekcyjna mleczna pianka jest dziełem funkcji Easy Cappuccino. Jeżeli szukasz eleganckiego i łatwego w obsłudze ekspresu do kawy, który posłuży Ci przez długie lata, to Jura E6 Piano Black (EC) jest idealnym wyborem.
Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy od daty zakupu w przypadku, gdy Nabywca jest przedsiębiorstwem, osobą prawną lub gdy urządzenie nie jest użytkowane w warunkach domowych (tj. gdy urządzenie przygotowuje więcej niż 2000 kaw rocznie) oraz na 25 miesięcy od daty zakupu w przypadku, gdy Nabywca jest osobą fizyczną lub jednoosobowa działalność gospodarcza, której charakter działalności nie jest bezpośrednio związany z zakupionym produktem.
Opinie o Ekspres do kawy Jura E6 Piano Black (EC)
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemEkspress do kawy z najwyższej półki, pod względem mechanicznym perfekcja, zaparza bardzo dobrą kawę, samoczynne czyszczenie to ogromne ułatwienie w natłoku obowiązków w czasie dnia pracy. Jedyne co sprawia mały kłopot to czyszczenie układu mleka, należy stać przy ekspresie odkręcać i zakręcać pokrętło, dolewać wody do pojemnika, z którego pobiera wodę (pojemnik zewnętrzny). Bardzo dobrze sprawia się w niedużym biurze, ma podstawowe rodzaje kaw, do tego wrzątek i spienione mleko (które spienia idealnie swoja drogą). Polecam2026-04-10
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemSerdecznie polecam, intuicyjna obsługa i bardzo dobra kawa2025-09-27
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemEkspres Jura E6 zakupiony pod koniec listopada, dostawa towaru bardzo szybka, kontakt ze sklepem świetny, szybkie odpowiedzi, dobre doradztwo. Serwis klienta na wysokim poziomie. Bardzo polecam Konesso!2025-01-09
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemDotychczas używałem starego modelu Jura ENA 5 i myślałem o nim , że jest świetny. Ten jest rewelacyjny2025-01-08
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemZamówienie, transport wszytko ok. Błyskawiczna realizacja. Polecam Co do urządzenia, pyszne czarne kawy, cichy młynek, ekspres wygląda super w wersji Piano Black. Niemniej zaskoczony jestem in minus tacką ociekową :-{. Plastik !, to jakiś żart. W nastoletniej C5 była nakładka metalowa. Wiadomix, tacka kawy nie robi, ale czy nie będzie się rysować to już czas pokaże.2023-10-28
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemTowar zgodny z opisem. Estetyczny i ładny. Sprawny.Obsługa sklepu, profesjonalnie załatwia wszystkie sprawy, nawet te, które są wynikiem problemów powstałych nie z winy sprzedawcy. Obsługa uprzejma, życzliwa i profesjonalna. Kawa robi się świetnie. Wraz z żoną jesteśmy zadowoleni z zakupu. Polecamy innym ekspres Jura. My nabyliśmy E6 EC.2023-09-05
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemTo mój trzeci ekspres po Melitta i bosch. Jura moim zdaniem jest bezkonkurencyjna. Ekspres jak w opisie dla osób pijących przedewszysykim czarne kawy, jednak nie jest problemem robinie kaw mlecznych, a z własną inicjatywą można robić dużo więcej napojów. Polecam2023-09-03
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemKawa super, trzeba się przyzwyczaić do półautomatycznego uruchamiania dyszy wodnej. Obsługa, smak kawy i ergonomia podobna do E8.2023-08-23
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemEkspres prosty w obsłudze, kawa bardzo dobra, łatwy w czyszczeniu.2023-08-21
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemEkspres jak ekspres, pstryk i robi smaczną kawę, sam dba o higienę. Realizacja zamówienia szybka i prawie sprawna. Prawie ze wzgledu na incydent z firmą kurierską, która pomimo wyraźnego oznaczenia przesyłki "ostrożnie, nie rzucać" doprowadziła do uszkodzenia górnej pokrywy ekspresu. Wg informacji na stronie Konesso zgłosiłem uszkodzenie przesyłki w firmie kurierskiej ale to tylko wprowadziło niepotrzebne zamieszanie. Reklamacje musiałem wycofać i dopiero mozna bylo wrócić do załatwienia sprawy z Konesso.2023-08-20
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemTransakcja bardzo sprawna, dostawa także. Po rozpakowaniu okazało się, że krawędź pojemnika na wodę jest wyszczerbiona, ale po interwencji i przesłaniu fotografii - po 2 dniach, bez problemów otrzymałem przesyłkę z nowym pojemnikiem. W sumie - bardzo sprawnie.2023-05-04
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemSprawna i rzetelna obsługa. Wymiana uszkodzonego towaru w transporcie, również sprawna i bez żadnych problemów. Sam ekspres świetny, prosty w obsłudze i robi pyszną kawkę :)2023-03-27
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBardzo sprawnie, tak jak w opisie na stronie, polecam nowym klientom sklep konesso2023-02-13
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemŚwietny ekspres, kontakt I obsługa klienta ekspresowa.2023-01-02
Z naszego bloga


Jura E6 (EB) vs Jura E6 (EC) - Porównanie ekspresów

























