Opinie o Ekspres do kawy Melitta F85/0-101 Caffeo Barista TS Smart - srebrny

  • W pełni automatyczny ekspres do kawy niemieckiej firmy Melitta, który idealnie sprawdzi się w Twoim domu. Caffeo Barista TS Smart zapewnia maksymalną wygodę użytkowania oraz kawę porównywalną do tej z kawiarni.
Kod produktu: 4006508217847
Producent: MELITTA

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 5 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Jakub, Żnin
2020-09-11
Polecam , tyle w skrócie mogę powiedzieć :) Eskpres jest cichy , robi bardzo dobrą kawę, jest duży wybór przepisów. Funkcje smart trzeba traktować bardziej jako ciekawostkę, ale jest . minus jest dla mnie jeden , trzeba dość często uzupełniać kawę. Polecam eskpres jak i sklep !
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Magdalena, Włocławek
2020-08-10
Po prostu polecam!
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Tomasz, Białystok
2018-05-14
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością ekspresów Melitta. Nigdy wcześniej nie słyszałem o tej marce, ale okazuje się, że warto się z nią zapoznać. Ekspres Barista T Smart daje niezwykłe możliwości na zabawę w baristę. Wyśmienita kawa wygląda jak z kawiarni, a sam ekspres rewelacyjnie się prezentuje na kuchennej szafce. Jeszcze raz napiszę, że Melitta to bardzo pozytywne zaskoczenie.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Tadeusz, Gdynia
2018-05-14
Rewelacyjna opcja z wyborem rodzaju kawy tuż przed zmieleniem. Nie spotkałem się z podobną funkcją w żadnym innym ekspresie, a jest dla mnie bardzo przydatna. Inteligentne urządzenie, które idealnie pasuje do mojej kuchni. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Maria, Warszawa
2018-04-16
Bardzo solidnie wykonany ekspres, który daje niesamowite możliwości. Dwukomorowy pojemnik na ziarna pozwala wsypać 2 różne kawy i wybierać przed samym zaparzeniem. Melitta posiada w pamięci aż 21 napojów do wyboru! Poza tym ekspres wygląda rewelacyjnie. Jest genialny.
Opinia naszego klienta w
    pixel