Sprawdź doskonałe polskie kawy i skorzystaj z rabatu 25%

Dumnie Wspieramy
Polskie Palarnie Kawy
25%
Rabatu

Kod rabatowy

MECENATKAWOWY Wspieraj z Nami >>
Polskie palarnie kawy

Nasza oferta nieustannie powiększa się o kawy z polskich palarni z czego jesteśmy niezwykle dumni. Z ogromną przyjemnością przedstawiamy kolejnych polskich producentów wyśmienitej kawy, a naszych Klientów zachęcamy do korzystania z ich usług. Teraz z kodem rabatowym kawy z 3 polskich palarni, które przedstawiamy poniżej możesz kupić 25% taniej. Wśród nich znajdują się kawy jakości Speciality do espresso i pod przelew, które zachwycą bogatym smakiem i intensywnym aromatem. Skorzystaj z rabatu i rozsmakuj się w polskich kawach.


Kod nie łączy się z promocjami oraz innymi kodami rabatowymi.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Sposoby parzenia kawy

PALARNIA KAWY PALOMA COFFEE ROASTERY

Świeżo palona kawa prosto z Wrocławia
Marzysz o tym, aby obudził Cię rano wyjątkowy aromat małej czarnej? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Może nie dostarczymy Ci jej bezpośrednio do łóżka, jednak świeżo palona kawa doskonałej jakości może zagościć na dobre w Twoim domu. Zastanawiasz się, w jaki sposób? To proste! Wybierz jedną z kaw palarni PALOMA COFFEE ROASTERY i poczuj doskonały smak kawy.

Sprawdź >>

Kawy PALOMA COFFEE ROASTERY

PALARNIA QUALIA CAFFE

Qualia Caffe to grupa pasjonatów, która codziennie spotyka się, aby rozmawiać, smakować i zarażać innych miłością do dobrej kawy. Teraz ich wyjątkowe kawy możesz kupić w naszym sklepie ze zniżką 25%

Sprawdź >>

Palarnia kawy QUALIA CAFFE

PALARNIA WILD HILL COFFEE

To od ziarna zaczyna się kawa. To od ziarna zaczyna się Wild Hill Coffee, bo to ziarno ciekawości pcha nas w najodleglejsze krainy świata w poszukiwaniu najlepszej kawy, którą dzięki nam możesz spróbować.

Sprawdź >>

Palarnia kawy WILD HILL COFFEE

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel