Rozsmakuj się w polskich kawach z rabatem 25%

Dumnie Wspieramy
Polskie Palarnie Kawy
25%
Rabatu

Kod rabatowy

MECENATKAWOWY Wspieraj z Nami >>
Polskie palarnie kawy

Oferta naszego sklepu nieustannie powiększa się o kawy z polskich palarni z czego jesteśmy niezwykle dumni. Z przyjemnością witamy na pokładzie kolejnych polskich producentów wyśmienitej kawy, a naszych Klientów zachęcamy do korzystania ich usług. Teraz z kodem rabatowym kawy z 6 polskich palarni, które wzbogaciły naszą ofertę możesz mieć 25% taniej. Wśród nich znajdują się kawy jakości Speciality do espresso i pod przelew, które zachwycą bogatym smakiem i intensywnym aromatem. Skorzystaj z rabatu i rozsmakuj się w polskich kawach.


Kod nie łączy się z promocjami oraz innymi kodami rabatowymi.

Sposoby parzenia kawy

Polskie plarnie kawy

PALARNIA KAWY WYSOCKI COFFEE

Wysocki Coffee to rzemieślnicza polska palarnia kawy, która oferuje nam wysokiej jakości kawy przeznaczone do espresso i przelewowych metod parzenia. Sposób wypalenia kaw Wysocki Coffee pozwala podkreślić najlepsze właściwości ziaren. Każda kawa jest wypalana indywidualnie, dzięki czemu z każdej odmiany można maksymalnie wydobyć jej walory smaku i aromatu.

Sprawdź >>

Kawy Wysocki COFFEE

PALARNIA KAWY Momento Coffee

Momento Coffee Roastery to rzeszowaska, rzemieślnicza palarnia kawy, która nie tylko wypala doskonałą kawę do ekspresów i pod filtr, ale także uczy, jak przygotować wyśmienity napar. Momento dostarcza nam wyłącznie świeżą kawę pochodzącą z organicznych plantacji.

Sprawdź >>

Kawy Momento

PALARNIA KAWY KYOTO

Palarnia Kyoto zajmuje się wypalaniem kawy jakości Speciality, którą możemy nabyć w wersji ziarnistej, ale również jako gotowe orzeźwiające cold brew. Kyoto słynie z selekcji niezwykle rzadkich ziaren kawy z dalekich zakątków świata.

Sprawdź >>

Palarnia kawy Kyoto

PALARNIA CZARNA FALA

W ofercie palarni Czarna Fala znajdują się kawy jakości Speciality przeznaczone do espresso i pod filtr. Są to niezwykłe kawy składające się ze starannie wyselekcjonowanych ziaren arabiki, które charakteryzują się bogatym smakiem i intensywnym aromatem.

Sprawdź >>

Palarnia kawy Czarna fala

PALARNIA KAWY KAFAR

Palarnia kawy Kafar została założona w 2015 roku przez zaprzyjaźnionych baristów, którzy mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem i kawową wiedzą. W ofercie Kafar znajdziemy kawy jakości Speciality przeznaczone do ciśnieniowych i przelewowych metod parzenia.

Sprawdź >>

Palarnia kawy Kafar

PALARNIA KAWY KAWUSZKA

Kawuszka to polska palarnia kawy ze Śląska, która dostarcza nam wysokiej jakości kawę do ciśnieniowych i przelewowych metod parzenia. Chociaż Śląsk nie kojarzy nam się z egzotyką, to właśnie w Siemianowicach Śląskich palarnia Kawuszka wypala wysokiej jakości ziarna pochodzące z Ameryki Południowej i Środkowej, Azji oraz Afryki. W ofercie palarni Kawuszka znajdziemy najlepsze odmiany arabiki z Brazylii, Etiopii, Kolumbii, Ekwadoru, Rwandy, a nawet Chin. Kawy te wypalane są średnio z myślą o ciśnieniowych metodach parzenia oraz jasno, mając na uwadze alternatywne metody parzenia kawy. Wypalanie kawy jest dla załogi Kawuszki czymś więcej, niż tylko pracą. Wielka pasja i zaangażowanie w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem dają nam w efekcie kawę o wspaniałym smaku i intensywnym aromacie, który na długo zapadnie w naszej pamięci. Zapoznaj się z ofertą palarni Kawuszka w sklepie Konesso.pl i przekonaj się, jak może smakować doskonała kawa.

Sprawdź >>

Palarnia kawy Kawuszka

Dumnie Wspieramy
Polskie Palarnie Kawy
25%
Rabatu

Kod rabatowy

MECENATKAWOWY Wspieraj z Nami >>
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel