Młynek do kawy Lelit Fred PL043MMI
Promocja Okazja Przecena
Producent:
Kod produktu:
Głębokość:
Pojemność zbiornika na kawę:
Przeznaczenie :
Rodzaj:
Rodzaj żaren:
Szerokość:
Waga:
Wielkość żaren:
Raty i Leasing:
Gwarancja:
Kraj produkcji:
Wysokość:
Sposób regulacji:
Programowanie z poziomu wyświetlacza:
Single Dose:
brutto / 1szt.
Sugerowana cena detaliczna:
Możesz kupić za 15980 pkt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Towar dostępny w magazynie
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Wysyłka już
Towar dostępny w magazynie
Bezpieczne zakupy
Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwróciszDowiedz się więcej
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po zakupie otrzymasz pkt.
Lelit Fred PL043MMI
Lelit Fred PL043MMI to najwyższej jakości młynek do kawy od włoskiego producenta Lelit. Urządzenie posiada stożkowe, stalowe żarna o średnicy 38 mm, które równo zmielą kawę ziarnistą w naszym domu. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że młynek do kawy Lelit Fred znajdzie dla siebie miejsce w każdej kuchni. Młynek posiada bezstopniową regulację mielenia ziaren, dzięki czemu bez problemu będziemy mogli precyzyjnie zmielić kawę. Lelit Fred PL043MMI ma dwa tryby mielenia: tryb ciągły włączany przełącznikiem z boku młynka oraz taki, który namieli kawę tak długo, jak jest wciśnięty przycisk przy uchwycie na portafilter.
Cechy młynka Lelit Fred PL043MMI:
  • Wymiary: 120 x 180 x 305 mm
  • Pojemnik na ziarna: 250g
  • Typ żaren: stalowe, stożkowe
  • Wielkość żaren: 38 mm
  • Moc: 150W
  • Waga: 2,8 kg
Marka
Symbol
Kod producenta
Głębokość
180 mm
Pojemność zbiornika na kawę
250 g
Przeznaczenie
Do domu
Do espresso
Rodzaj
Automatyczny
Rodzaj żaren
Stalowe
Stożkowe
Szerokość
120 mm
Waga
2,8 kg
Wielkość żaren
38 mm
Kraj produkcji
Włochy
Długość opakowania w centymetrachWięcej
Długość towaru w centymetrach
30
Wysokość
305 mm
Wysokość opakowania w centymetrachWięcej
Wysokość towaru w centymetrach
25
Szerokość opakowania w centymetrachWięcej
Szerokość towaru w centymetrach
42
Sposób regulacji
Mikrometryczny
Nie
Single Dose
Nie
Gwarancja producenta - LELIT
Gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy od daty zakupu.
Zapytaj o produkt
Opinie o Młynek do kawy Lelit Fred PL043MMI
5.00Liczba wystawionych opinii: 13
5
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Rewelacyjny jak za takie pieniądze
    Seweryn, Żory
    Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
  • 5/5
    Opinia potwierdzona zakupem
    Wszystko pęknie!!!! Urządzenie, opisy, jakość, dostawa :)!!!!
    Ernest, Warszawa
    Paweł, Wrocław
    Młynek świetnie zdaje egzamin w biurze. łatwa obsługa. Stabilny. Polecam.
    Joanna, Toruń
    Marcin, Białystok
    Bez zastrzeżeń. Spełnia swoją funkcję w 100%!
    Adam, Luboń
    Polecam
    Ariel, Czosnów
    Elżbieta, Puszczykowo
    Jacek, Łódź
    To jest świetny młynek do kawy. 70 % sukcesu w przygotowaniu włoskiego espresso to właśnie młynek. Ten nie odbiega wcale od profesjonalnych młynków - mieli kawe, takie jego zadanie. Przy zakupie "Freda 43" należy dokładnie przemyśleć zastosowanie młynka - espresso i pokrewne - ok. Jeśli chodzi o metody alternatywne - to raczej młynek reczny ze względu na grubość przemialu będzie mieć lepsze zastosowanie. Warte uwagi jest też to, że młynek ten mieli kawe bezpośrednio "do kolby", więc jesli chcemy zmielić kawę do pojemniczka to jego konstrukcja i zastosowanie nam to uniemożliwia. Oraz nie wszystkie kolby od innych producentow ekspresów beda idealnie pasować do tego młynka co w konsekwencji prowadzić będzie do rozsypywania kawy. Tak czy inaczej - super młynek o ile jest świadonym wyborem