Zostań w domu i stwórz własną kawiarnie

-8
% na całą ofertę*
pij dobrą kawę z kodem rabatowym
HOMEOFFICE
#zostanwdomu
* kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami i nie dotyczy promocji oraz młynków i ekspresów do kawy. Kod ważny do 30.11.2020

Bezpieczne zakupy w Konesso

  • Wszystkie przesyłki realizujemy terminowo
  • Wdrożyliśmy zalecane procedury WHO wśród naszych pracowników oraz dostawców
  • Oferujemy bezkontaktowe zwroty z Paczkomatami Inpost

Z uwagi na panujące zagrożenie epidemiczne, w obszrze naszego sklepu wprowadziliśmy procedury zgodne z zaleceniami WHO, które chronią naszych pracowników oraz wszystkich Klientów sklepu Konesso.pl.

Ciągłe monitorowanie obecnej sytuacji ma na celu dostosowanie naszych działań do wytycznych rządu, a to wszystko dla bezpieczeństwa naszego i waszego. Wszelkie zmiany w organizacji naszej pracy nie wpływają na funkcjonowanie sklepu, a każde zamówienie jest realizowane terminowo.

Odpowiednie środki bezpieczeństwa należy zachować również podczas przeprowadzania zwrotu zamówionego towaru. W sklepie Konesso.pl możecie dokonać w pełni bezpiecznego, darmowego zwrotu za pomocą Paczkomatu InPost (paczki o maksymalnych wymiarach: 41 x 38 x 64 cm.)

Zostań w domu i odbieraj bezpiecznie przesyłki od Konesso
Zostań w domu i odbieraj bezpiecznie przesyłki od Konesso

Zadbaj o wspólne bezpieczeństwo! DOWIEDZ SIĘ JAK BEZPIECZNIE ODEBRAĆ PRZESYŁKĘ OD KONESSO

W związku z sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 pragniemy przekazać Wam porady dotyczące zachowania zasad bezpieczeństwa podczas odbioru zamówionej przesyłki.

Firmy kurierskie wdrażając specjalne procedury, dzięki którym bezpośredni kontakt z drugą osobą jest ograniczony do minimum, zapewniają bezpieczeństwo swoim pracownikom. Każda zmiana i środek zapobiegawczy jest zgodny z zaleceniami światowych oraz krajowych instytucji nadzoru sanitarnego i epidemiologicznego.

  • Płatność kartą przy odbiorze u listonosza i kuriera DPD
  • Bezdotykowy odbiór w Paczkomatach InPost
  • Paczka dostarczona przez kuriera nie wymaga podpisu za zgodą

Nie stój w kolejce i otwórz paczkomat bezdotykowo!

Całkowicie bezpieczną formą odbioru zamówienia jest Paczkomat InPost, który eliminuje konieczność bezpośredniego kontaktu adresata z kurierem.

Teraz odbierając swoją przesyłkę z Paczkomatu za pomocą aplikacji InPost, zupełnie nie musisz dotykać panelu urządzenia.

QR Konesso kodJeśli nie chcesz instalować kolejnej aplikacji na swój telefon wykorzystaj kod QR i czytnik w paczkomacie, aby maksymalnie ograniczyć kontakt z innymi osobami i szybciej odebrać przesyłkę. Kod QR odnajdziesz jako link w wiadomości SMS z informacją o dostarczeniu.

logo dpd

Bezpieczna dostawa bez wychodzenia z domu!Kurier może zostwić Twoją przesyłkę na wycieraczce

Zmiany w zasadach doręczania przesyłek DPD upoważniają kuriera do dostarczenia paczki bez konieczności składania podpisu. Może to zrobić jedynie po wcześniejszym nawiązaniu kontaktu z odbiorcą i jednoznacznym wyrażeniu zgody. Kurier wyposażony w terminal płatniczy przyjmie od ciebie wpłatę bezgotówkową za zamówienia pobraniowe. W ten sposób chronione jest dobro adresata oraz samego kuriera..

Jeśli założysz zamówienie pobraniowe, pamiętaj aby skorzystać z możliwości płatności bezgotówkowych u kuriera który wyposażony jest w przenośny terminal płatniczy.

Kurier dpd

Zostając w domu nie rezygnuj z dobrej kawy! Wybierz swoją ulubioną metodę parzenia:

Kawa dopasowana do Twoich potrzeb!

Smak przygotowanej kawy w dużej mierze zależy od stopnia wypalenia ziaren. Im jaśniejszy stopień palenia, tym kawa jest bardziej kwaskowa i posiada bogtatszy smak. Ziarna o ciemnym wypaleniu dają nam bardziej goryczkowy smak i zdecydowanie mniejszą kwasowość.

Delikatna czy mocna i pobudzająca?

Kawę możemy pić również wyłącznie ze względu na jej pobudzające właściwości nie zwracając szczególnej uwagi na jej smak. Znamy kawy, które charakteryzują się doskonałym smakiem i wysoką zawartością pobudzającej kofeiny, dlatego zawsze polecamy łączyć przyjemne z pożytecznym. Wybierz swoją kawę, kierując się intensywnością smaku i zawartością kofeiny.

Monin zostań baristą w swoim domu

Sosy i syropy smakowe Monin pozwalają stworzyć w naszych domach napoje, które zazwyczaj spotykamy w kawiarniach czy restauracjach. Wystarczy chwila, aby zwykłą kawę zamienić w kolorowy, kawiarniany specjał, a z dodatkiem wody i kostek lodu przygotować owocową lemoniadę. Z produktów Monin może korzystać każdy, a jedynym ograniczeniem podczas tworzenia napojów jest wyłącznie nasza wyobraźnia. Z syropami smakowymi Monin możesz zostać barmanem w swoim domu i z ławością przygotujesz każdy kawowy przepis.

producent monin

Producent Monin

Monin to światowy lider producentów smakowych dodatków do napojów, który w swojej ofercie posiada ponad 150 smaków syropów, sosów, koncentratów, syropów bezcukrowych, likierów oraz puree owocowych.

Prestiżowa francuska firma z blisko 100-letnią tradycją i doświadczeniem, a jej produkty możemy zakupić w 144 krajach. Monin od lat inspiruje baristów i barmanów na całym świecie do tworzenia nowych napojów z wykorzystaniem swoich produktów, dzięki czemu my możemy się cieszyć atrakcyjnymi drinkami, lemoniadami i kawami, które posiadają wyjątkowy smak.

Zostań baristą w domowym zaciszu

pixel