Zamów kawę z bezpieczną dostawą do domu

Bezpieczne zakupy w Konesso

  • Wszystkie przesyłki realizowane są terminowo
  • Wdrożyliśmy zalecane procedury WHO wśród naszych pracowników i dostawców
  • Oferujemy bezkontaktowe zwroty z Paczkomatami Inpost

Zdając sobie sprawę z zagrożenia, w naszym sklepie wprowadziliśmy procedury zgodne z zaleceniami WHO, które mają na celu chronić naszych pracowników oraz wszystkich Klientów sklepu Konesso.pl.

Nieustannie monitorujemy całą sytuację i w razie konieczności będziemy dostosowywać nasze działania do wytycznych rządu, a to wszystko dla naszego i Waszego bezpieczeństwa. Pragniemy Was poinformować, że zmiany w organizacji naszej pracy nie wpływają na funkcjonowanie sklepu, a wszystkie przesyłki realizowane są terminowo.

Odpowiednie środki bezpieczeństwa należy zachować również podczas przeprowadzania zwrotu zamówionego towaru. W sklepie Konesso.pl macie możliwość dokonania w pełni bezpiecznego, darmowego zwrotu za pomocą Paczkomatu InPost (paczki o maksymalnych wymiarach: 41 x 38 x 64 cm.)

Zostań w domu i odbieraj bezpiecznie przesyłki od Konesso
Zostań w domu i odbieraj bezpiecznie przesyłki od Konesso

Zadbaj o wspólne bezpieczeństwo! Dowiedz się jak bezpiecznie odebrać zamówioną kawę i pozostałe zakupy w Konesso

W związku z sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 pragniemy przekazać Wam porady dotyczące zachowania zasad bezpieczeństwa podczas odbioru zamówionej przesyłki.

Firmy kurierskie chcąc zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom oraz pracownikom, wdrożyły specjalne procedury, dzięki którym bezpośredni kontakt z drugą osobą jest ograniczony do minimum. Wszystkie zmiany i środki zapobiegawcze są zgodne z zaleceniami światowych oraz krajowych instytucji nadzoru sanitarnego i epidemiologicznego.

  • Płatność kartą przy odbiorze u listonosza i kuriera DPD
  • Bezdotykowy odbiór w Paczkomatach InPost
  • Paczka dostarczona przez kuriera nie wymaga podpisu za zgodą

Nie stój w kolejce i otwórz paczkomat bez dotykania!

Bezpieczną formą dostawy, która całkowicie eliminuje konieczność bezpośredniego kontaktu adresata z kurierem, jest odbiór przesyłki w Paczkomacie InPost.

Odbierając przesyłkę z Paczkomatu za pomocą aplikacji InPost, nie ma konieczności dotykania panelu urządzenia.

QR Konesso kodJeśli nie chcesz instalować kolejnej aplikacji na swój telefon wykorzystaj kod QR i czytnik w paczkomacie, aby maksymalnie ograniczyć kontakt z innymi osobami i szybciej odebrać przesyłkę. Kod QR odnajdziesz jako link w wiadomości SMS z informacją o dostarczeniu.

logo dpd

Bezpieczna dostawa bez wychodzenia z domu!Kurier może zostwić Twoją przesyłkę na wycieraczce

Po dokonanych zmianach w zasadach doręczania przesyłek kurier DPD ma możliwość dostarczyć paczkę wprost pod Twoje drzwi, zostawiając ją bez konieczności złożenia podpisu. Oczywiście może to zrobić wyłącznie po wcześniejszym nawiązaniu kontaktu z odbiorcą i jednoznacznym wyrażeniu na to zgody. Rozwiązanie to zapewnia maksymalną ochronę adresata przesyłki, jak i samego kuriera.

Jeśli założysz zamówienie pobraniowe, pamiętaj aby skorzystać z możliwości płatności bezgotówkowych u kuriera który wyposażony jest w przenośny terminal płatniczy.

Kurier dpd
-8
% na całą ofertę*
pij dobrą kawę z kodem rabatowym
HOMEOFFICE
#zostanwdomu
* kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami i nie dotyczy promocji oraz młynków i ekspresów do kawy. Kod ważny do 31.07.2020

Pracując w domu nie rezygnuj z dobrej kawy! Wybierz swoją ulubioną metodę parzenia:

Kawa dopasowana do Twoich potrzeb!

Sposób palenia kawy ma ogromny wpływ na jej finalny smak w filiżance. Kawa jasno palona o lekko brązowym kolorze, posiada więcej kofeiny i jest bardziej kwaskowa, niemal całkowicie pozbawiona gorzkich smaków. Kawy ciemno palone cechują się dużą goryczką i małą kwasowością.

Delikatna czy mocna i pobudzająca?

Niektórzy piją kawę, niekoniecznie ze względu na jej smak (zwłaszcza tą niedobrą), ale chcą po prostu dostać kopa na dalszą część dnia, co gwarantuje im właśnie kofeina. My zdecydowanie bardziej wolimy łączyć pozytywne działanie kofeiny z fantastycznym smakiem kawy. Wybierz kawę kierując się zawartością kofeiny i intensywnością samku.

Monin zostań baristą w swoim domu

Najlepsze w produktach Monin jest to, że może z nich korzystać każdy. Bardzo często możemy spotkać się z nimi w kawiarniach, barach czy restauracjach, ponieważ nie tylko zapewniają wysoką jakość, ale również są proste w użyciu i nie wymagają od nas poświęcania zbyt dużo czasu. Dodatki Monin są również przeznaczone i przystosowane do użytku domowego. Dzięki syropom Monin każdy przepis kawowy staje się dziecinnie prostym zadaniem, a każdy z nas może zostać baristą lub barmanem w swoim domu.

producent monin

Producent Monin

Monin to francuska firma, która jest niekwestionowanym liderem w produkcji syropów do kawy klasy premium. Oferta Monin opiewa na ponad 150 smaków syropów do kawy, koncentratów, syropów bezcukrowych, owocowych puree, baz koktajlowych oraz sosów deserowych.

Monin posiada blisko 100-letnią tradycję, historię i doświadczenie, a jej produkty dostępne są w 144 krajach na całym świecie. Celem firmy Monin jest inspirowanie baristów oraz barmanów z całego świata do tworzenia nowych, wszechstronnych oraz inspirujących drinków i napojów z wykorzystaniem produktów oznaczonych logiem MONIN.

Zostań baristą w domowym zaciszu

pixel