Sprawdź doskonałe polskie kawy i skorzystaj z rabatu 25%

Dumnie Wspieramy
Polskie Palarnie Kawy
25%
Rabatu

Kod rabatowy:

MECENATKAWOWY Wspieraj z Nami >>
Polskie palarnie kawy

Nasza oferta nieustannie powiększa się o kawy z polskich palarni z czego jesteśmy niezwykle dumni. Z ogromną przyjemnością przedstawiamy kolejnych polskich producentów wyśmienitej kawy, a naszych Klientów zachęcamy do korzystania z ich usług.
Teraz z kodem rabatowym wybrane kawy z polskich palarni, które przedstawiamy poniżej możesz kupić nawet 25% taniej. Wśród nich znajdują się kawy jakości Speciality do espresso i pod przelew, które zachwycą bogatym smakiem i intensywnym aromatem. Skorzystaj z rabatu i rozsmakuj się w polskich kawach.


Kod nie łączy się z promocjami oraz innymi kodami rabatowymi i ofertami specjalnymi, ważny do 16.07.2023

Sposoby parzenia kawy

Coffee Proficiency

Coffee Proficiency to krakowska palarnia kawy specialty, czyli kawy o najwyższej, niepodlegającej kompromisom jakości. O produkowanej przez siebie kawie wiedzą wszystko, co jest oznaką profesjonalizmu i wielkiego zaangażowania w swoją pracę. Efektem tego jest doskonały smak kawy Coffee Pro.

Sprawdź >>

Kawy Coffee Proficiency

Harvest Roasters

Harvest to polska palarnia kawy, która swoją siedzibę ma w Gliwicach. Produkacja wysokiej jakości kawy to nie jedyna działalność, którą zajmuje się ekipa Harvest. Harvest Coffee School and Roasters przeprowadza szkolenia dla baristów na poziomie podstawowym i zaawansowanym z wszelkich kawowych tematów.

Sprawdź >>

Kawy Harvest

MRC.

MRC. to marka kawy, za którą stoi Marcin Rusnarczyk - Mistrz Polski Baristów, Sędzia Polskich i Międzynarodowych Mistrzostw Baristów. Autor książki „Sekrety Kawy Poradnik dla Amatorów i Profesjonalistów”. Wieloletni trener baristów z branżą kawową związany od 20 lat. Kawa przeznaczona do produkcji mieszanek MRC. kontrolowana jest od samego początku jej uprawy - od ziarna – tego zasadzonego w ziemi, do ziarna, które jest starannie wypalane.

Sprawdź >>

Kawy MRC.

Kafar

Kafar to marka założona w 2015 roku przez grupę zaprzyjaźnionych baristów. Sercem projektu jest palarnia kawy specialty, która napędza pozostałe działania takie jak szkolenia, warsztaty i obsługę imprez plenerowych. Kafar precyzyjnie selekcjonuje sprowadzane ziarno, aby w pracować z kawą najwyższej jakości, pozyskiwanej w sposób moralny, z poszanowaniem praw lokalnych społeczeństw.

Sprawdź >>

Kawy Kafar

Świeżo Palona

Świeżo Palona to marka dla ludzi kochajacych kawę. W ich ofercie znajdzie coś dla siebie koneser małej czarnej, miłośnicy puszystego cappuccino, a także wielbiciele kawy przelewowej z nurtu trzeciej fali.

Sprawdź >>

KAWY Świeżo Palona

Z kodem rabatowym MECENATKAWOWY możesz także otrzymać poniższe zniżki:

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel