Poszukiwacze zaginionej kawy

Uzbieraj worek kawy i odbierz nagrody

Rabaty
do 20%

Worek kawy, kapelusz oraz mapa

Dawno, dawno temu istniała niezwykła kawa, która przynosiła szczęście każdemu, kto nosił ją przy sobie. Przez wieki toczyły się spory o to, kto powinien posiąść ją na własność, a przy tym otrzymać dar wiecznego szczęścia. Legenda głosi, że kawa została sprawiedliwie podzielona między ludy całego świata, a jej ziarna zostały zachowane w nienaruszonym stanie po dziś dzień. Zdradzimy Ci w tajemnicy, że ziarna zaginionej kawy możesz znaleźć w naszym sklepie. Na stronie Konesso.pl znajdują się ukryte ziarna kawy, które należy zbierać do worków. Do skompletowania masz 3 worki, a im więcej uzbierasz ziaren, tym większą nagrodę otrzymasz. Dołącz do poszukiwaczy zaginionej kawy i odbierz atrakcyjne rabaty oraz zakupy z darmową dostawą.

Mały worek kawy - Otrzymujesz zakupy z Darmowa dostawą

MAŁY WOREK KAWY - DARMOWA DOSTAWA NA POCZĄTEK PRZYGODY

Zakupy z darmową dostawą - Kompletując mały worek kawy, otrzymasz od nas możliwość skorzystania z zakupów z darmową dostawą. Uzbieranie małego worka kawy to bardzo proste zadanie, z którym poradzisz sobie w mgnieniu oka. Po zakończonej pracy możesz odebrać swoją nagrodę lub przejść dalej i poszukać reszty zaginionej kawy.

ŚREDNI WOREK KAWY - DARMOWA DOSTAWA + RABATY ZA ŚREDNI WOREK KAWY

Darmowa dostawa, 2% rabatu na całą ofertę sklepu, 7% rabatu na wybrane marki - Po zebraniu średniego worka kawy, wręczymy Ci rabat 2% na wszystkie produkty z oferty sklepu Konesso.pl, 7% rabatu na produkty wybranych przez nas marek oraz możliwość zakupu z darmową dostawą. Zebranie średniego worka kawy to zadanie dla bardziej doświadczonych poszukiwaczy. Po zakończonej pracy możesz odebrać atrakcyjną nagrodę lub wyruszyć w podróż do najdalszych zakątków świata, by odnaleźć resztę legendarnych ziaren.

ŚREDNI WOREK KAWY - DARMOWA DOSTAWA + RABATY ZA ŚREDNI WOREK KAWY
DUŻY WOREK KAWY - DARMOWA DOSTAWA + RABATY DLA DOŚWIADCZONEGO POSZUKIWACZA

DUŻY WOREK KAWY - DARMOWA DOSTAWA + RABATY DLA DOŚWIADCZONEGO POSZUKIWACZA

Darmowa dostawa, 3% rabatu na całą ofertę sklepu, do 20% rabatu na wybrane marki - Zebranie dużego worka zaginionej kawy wymaga ogromnego poświęcenia i niemałych umiejętności, ale po zakończeniu przygody czeka na nas już tylko szczęście. Rabat 3% na wszystkie produkty w sklepie Konesso.pl, rabat do 20% na produkty wybranych przez nas marek oraz zakupy z darmową dostawą. Takie nagrody czekają na osoby, które uzbierają duży worek szczęśliwej kawy.

UZBIERAJ KAWĘ I ODBIERZ NAGRODY

Na stronie Konesso.pl znajdują się ziarna kawy, które należy zbierać do worków. Ziarno automatycznie wskoczy do Twojego worka, gdy tylko w nie klikniesz. Uzbierać możesz 3 worki kawy, za które otrzymasz nagrody. Zasada przyznania nagród jest bardzo prosta - im więcej kawy uzbierasz, tym większy rabat otrzymasz na zakupy w naszym sklepie. Uważaj jednak na zielone ziarna kawy, które przynoszą pecha. Otrzymana zniżka nie łączy się z kodami rabatowymi oraz promocjami.

RABATY DO 20% NA WYBRANE MARKI

pixel