#PIJELOKALNE - WSPIERAM POLSKIE PALARNIE

#PIJELOKALNE

#Pijelokalne to akcja, która w tym trudnym czasie zachęca do wspierania lokalnych producentów kawy. Polskie palarnie kawy, to nasze dobro wspólne, które tworzymy również my jako klienci, dlatego z wielką przyjemnością dołączamy do akcji. W dniach 6-30 kwietnia wszystkie kawy polskich producentów dostępne w sklepie Konesso.pl możecie kupić 15% taniej. Planując zakup kawy do domu, zwróćmy uwagę na ofertę polskich palarni, która jest dostosowana do każdego klienta.

15% Rabatu na kawy z polskich palarni

Kod rabatowy

PIJELOKALNE

Użyj kodu rabatowego i skorzystaj z wyjątkowej zniżki 15% na polskie kawy. Kod nie łączy się z innymi kodami, promocjami oraz ofertami specjalnymi. Kod ważny tylko do 30.04.2020 Po kliknięciu w jeden z boksów znajdujących się na tej podstronie rabat zostanie aktywowany automatycznie.

DOBRE BO POLSKIE! WSPIERAM POLSKIE PALARNIE

Jednocześnie zachęcamy do korzystania z usług polskich palarni również wtedy, gdy nastaną lepsze czasy. Jako dystrybutorzy i konsumenci mamy ogromny wpływ na przyszłość lokalnych przedsiębiorstw, dlatego dołączając do akcji #pijelokalne, razem możemy przyczynić się do szczęśliwego zakończenia tej trudnej sytuacji.

Polska kawa
Palarnia kawy Etno Cafe

Wrocław

Palarnia kawy Lacava

Stara Iwiczna

Palarnia kawy Hard Beans

Opole

Palarnia kawy Story

Warszawa

Palarnia kawy Hayb

Warszawa

Palarnia kawy Java

Warszawa

Palarnia kawy Coffee Journey

Poznań

Palarnia kawy Pluton

Warszawa

pixel