Blender sportowy SMEG PBF01PGEU - Zielony
Blender sportowy SMEG PBF01PGEU - Zielony
Kod Konesso: 15280
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
DZIEŃ DZIECKA W KONESSO: ODBIERZ
30 ZŁ KODU RABATOWEGO!
Z okazji Dnia Dziecka zyskaj 30 zł rabatu przy zakupach za min. 149 zł w Konesso. Odkryj najlepsze kawy i akcesoria dla każdego dużego dziecka!
Do końca promocji pozostało:
Sprawdź
BLENDER SPORTOWY SMEG PBF01PGEU
SMEG PBF01PGEU to sportowy blender, który sprawdzi się nie tylko do przygotowania koktajlu białkowego, ale także owocowych i warzywnych koktajli. Zielony blender Smeg posiada ostrze ze stali nierdzewnej i wykorzystuje dwustopniową regulację prędkości mielenia, którą zmienia się za pomoca pokrętła.
W zestawie z blenderem znajdują się dwie butelki o pojemności 600 ml wyposażone w pokrywki. Butelki oraz pokrywki nadają się do mycia w zmywarce.
PARAMETRY TECHNICZNE SMEG PBF01PGEU
| Kolor: | Zielony |
| Wykończenie: | Połysk |
| Linia: | 50's Style |
| Materiał korpusu: | Stal nierdzewna |
| Zabezpieczenie/blokada silnika: | Tak |
| Maks. obroty: | 22000 / min |
| Min. obroty: | 20000 / min |
| Podstawa antypoślizgowa: | Tak |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem silnika: | Tak |
| Pojemność: | 600 ml |
| Wtyczka: | (F;E) Schuko |
| Moc: | 300 W |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Długość przewodu zasilającego: | 1 m |
| Szerokość: | 142 mm |
| Głębokość: | 136 mm |
| Wysokość: | 335 mm |
| Szerokość opakowania: | 162 mm |
| Głębokość opakowania: | 256 mm |
| Wysokość opakowania: | 337 mm |
| Waga netto: | 1.80 kg |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Smeg Sp.p.A.,Więcej
Adres:
Via Leonardo Da Vinci 4Kod pocztowy: 42016Miasto: Guastalla (RE)Kraj: WłochyAdres email: customer.service@smeg.it
Symbol
8017709313074
Kod producenta
8017709313074
Gwarancja
Kolor
Zielony
Rodzaj
Blendery
Gwarancja dystrybutora - SMEG
Gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy od daty zakupu.
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię
Niepotwierdzona zakupem
Ocena: /5



