• W pełni automatyczny ekspres do kawy niemieckiej firmy Melitta, który idealnie sprawdzi się w Twoim domu. Caffeo Barista T Smart zapewnia maksymalną wygodę użytkowania oraz kawę porównywalną do tej z kawiarni.
Kod produktu: 4006508217694
Producent: MELITTA

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 8 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
( 5 / 5 )
2024-06-13
Serdecznie polecam ten ekspres. Robi bardzo dobrą kawę, posiada różnego rodzaju przydatne funkcje oraz dodatkowo dzięki łączności Bluetooth można przygotowywać kawę za pomocą aplikacji w telefonie. Aplikacja działa poprawnie, posiada wiele przepisów kaw do wyboru.Jestem bardzo zadowolona!
Izabela, Włoszczowa
( 5 / 5 )
2024-04-03
Świetny wybór do domowego użytku, możliwość wyboru intensywności kawy, ilość płynu, świetnie spienią mleko, mynek bardzo cichy (nie budzi innych przy robieniu kawy). Pojemnik na ziarna zamykany szczelnie, dlatego kawa nie wietrzeje. Łatwy w obsłudze. Jedyny mankament to panel dotykowy jest "nieczuły", trzeba kilka razy dotknąć żeby osiągnąć żądany efekt. Ładny wygląd, pasuje do wystroju wnętrza kuchni.
Katarzyna, Wrocław
( 5 / 5 )
2024-02-26
Polecam super sprzęt spełnia wymagania,cichy i pyszna kawa. Realizacja zamówienia również bardzo szybka i sprawna.
Paweł, Grębów
( 5 / 5 )
2023-12-21
Sprzęt w najszczerszej opinii bardzo w porządku, jeśli mówimy o kwestii cena/jakość. Zdecydowanie nie jest "jakoś", pojemnik na ziarna dzielony, można sobie robić kawę to robustę, to arabicę, w zależności od ochoty. Aplikacja i sparowanie z ekspresem dziecinnie proste, nawet nie spodziewałem się, że będę tego używał :) sama jakoś w porządku, nie widzę znaczącej różnicy pomiędzy Nivoną 970, może tylko kawa robiona jest dłużej, ale te 5s dłużej mi nie robi różnicy. Kawę podaje bardzo dobrą, wręcz pyszną, nie spodziewałem się tak dobrego ekspresu w tej cenie (kupowałem po przecenach jakoś za 3300-3400zł). Moim zdaniem, raczej osoby wybrednej jeśli chodzi o sprzęt, jest to ekspres zdecydowanie spełniający wymagania każdego, kawa dobra, masa przepisów na aplikacji Melitty, możliwe że troszkę mały zbiornik na wodę i ziarna, ale to jest kwestia do przeżycia, przynajmniej nie zajmuje dużo miejsca jak kobyła :) w moim egzemplarzu nie wystąpił ŻADEN problem ze spienianiem mleka, choć czytałem, że czasem się ten szkopuł pojawia Z czystym sumieniem polecam każdemu
Justyna, Kraków
( 5 / 5 )
2023-03-30
Dobrze dobrany produkt do naszych potrzeb. Ekspres cichy, kawa pyszna. Współpraca z Konesso to czysta przyjemność.
Kamila, Strojec
( 5 / 5 )
2022-12-17
Bardzo łatwy w obsłudze, powtarzalność, dobra jakość kaw. W tej cenie polecam!
Stanisław, Stójków
( 5 / 5 )
2022-12-06
Ekspres jest świetny, ma mnóstwo przydatnych funkcji, a kawa jest pyszna. Polecam!
Ewa, Studzianki
( 5 / 5 )
2022-05-20
Ekspres super. Duży wybór kaw, prosta obsługa, pyszna kawka
Agnieszka, Gdańsk
    pixel