Opinie o Kolbowy ekspres do kawy Sage SES990BTR

  • Kolbowy automatyczny ekspres kolbowy do kawy rewelacyjnie sprawdzi się w naszych domach lub restauracjach. Sage SES990BTR automatycznie mieli kawę do kolby, ubija ją oraz spienia mleko. Ty musisz jedynie wybrać swój ulubiony napój.
Kod produktu: 9312432032209
Producent: SAGE

Sprawdź opinie wystawione przez naszych klientów

Ilość opinii: 3 Średnia ocena: 5.00
Sortuj:
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Bartosz, Złotniki
2021-08-26
Sprzęt bardzo wysokiej klasy. Wykonanie i jakość materiałów na najwyższym poziomie. Poza prawie automatycznym robieniem pozwala też na sporo manualnych ustawień. Należy tylko precyzyjnie ustawić grubość mielenia dla każdego nowego opakowania kawy i espresso wychodzą pierwsza klasa. Jedyne do czego mogę się przyczepić to, że nie ma czujnika na koniecznie się kawy. Jak jest za mało w podajniku to po prostu zmieli za mało i kolba jest niewłaściwie nabita. To samo dotyczy wody, jak jest za mało wody to informuje w momencie jak już nie ma żeby nalać więc trzeba spoglądać na poziom.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Andrzej, Ostrów Mazowiecka
2020-03-16
Pisałem przez ponad godzinę opinię ale niestety system mnie wywalił i nie zamieścił opinii. Szkoda, bo napisałem kilkadziesiąt zdań na temat tego ekspresu, który jest wyjątkowy i super. Drugi raz tak szczegółowo na temat aspektów jego użytkowania i efektu końcowego w postaci kawy pisać nie będę, bo nie wiem czy tak potrafię i nie mam czasu. Ogólnie powiem ekspres godny polecenia - bardzo dobry, choć barista uzna, że to nie jest profesjonalny ekspres. Ja nie jestem baristą a jedynie uwielbiam idealne espresso, które ten ekspres potrafi zrobić o ile zasypiemy dobre ziarna kawy.
Opinia naszego klienta w
Ocena: ( 5 / 5 )
Autor: Mateusz, Warszawa
2019-11-15
Niby ekspres kolbowy, a automatyczny. Kolbówki zawsze mi się podobały bardziej od automatów, ale zrobienie naprawdę dobrej kawy było dla mnie zbyt trudne. Tutaj mamy wbudowany młynek, naprawdę wygodną dyszę, a ekspres pokazuje krok po kroku co trzea zrobić. Nie żałuję wydanych pieniędzy, a długo zbierałem się do tego zakupu. Naprawdę fajna sprawa i polecam każdemu.
Opinia naszego klienta w
    pixel