Wyciśnij kawę i rabat

Wyciśnij kawę i rabat

Kod rabatowy

wyciskamrabat

*kod ważny dla zamówień powyżej 149 zł

AeroPress to niezwykły zaparzacz, który pozwala nam przygotować jedyny w swoim rodzaju napar i z pewnością skradł serce niejednego kawowego geeka. Jeżeli należysz do szerokiego grona fanów AeroPressu, to przygotowaliśmy dla Ciebie rewelacyjną promocję. Skorzystaj z kodu rabatowego, który obniża cenę zaparzacza AeroPress i AeroPress Go oraz wszystkich kaw do AeroPressu.


Kod nie łączy się z innymi kodami i promocjami, ważny do 31.08.2021

Wykorzystaj kod rabatowy i zyskaj aeropresy i kawy w super cenie


AeroPress

AeroPress to bardzo praktyczne urządzenie, które umożliwia przygotowanie wyśmienitej kawy nie tylko w domowym zaciszu. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz materiałowi, z którego został wykonany, zabierzemy go na każdą wycieczkę oraz wyjazd służbowy i będziemy cieszyć się kawą, gdzie tylko chcemy.


Jak zaparzyć kawę AeroPressie

AeroPress działa na zasadzie strzykawki - zmieloną kawę zalewamy wodą, a następnie przy pomocy siły mięśni przeciskamy przez papierowy filtr, pozbywając się przy tym fusów. Zasługą ogromnej popularności AeroPressu jest niewielki koszt urządzenia w stosunku do jakości przygotowanej w nim kawy.

Czytaj więcej >>

Kawy do aeropressu

Wykorzystaj kod rabatowy i zyskaj kawy w super cenie

KAWA DO AEROPRESSU

Co tak naprawdę znaczy wysokiej jakości kawa z AeroPressu? Otóż w AeroPressie możemy zaparzyć każdą kawę, ale efekt niekoniecznie będzie zadowalający. Do AeroPressu zaleca się przede wszystkim jasno palone arabiki jakości speciality, które zachwycą nas naturalnie słodkim lub lekko kwaskowym smakiem pozbawionym goryczy. Takie kawy przygotowane oferują nam zdecydowanie więcej, niż kawy palone typowo pod espresso. Wysoka jakość naparu zatem wiąże się głównie z jakością wykorzystanych ziaren, które przechodzą staranną i rygorystyczną selekcję, a jasne palenie sprawia, że charakteryzują się naturalnym smakiem.

Kawy do aeropressu

Wyciśnij kawę i rabat

Kod rabatowy

wyciskamrabat
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel