Urodziny HAYB świętuj z rabatem i darmową dostawą

JAK SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI

Warszawska palarnia kawy HAYB w tym roku obchodzi swoje 5. urodziny. Z tej okazji wszystkie kawy HAYB w sklepie Konesso.pl kupisz z 15% rabatem, ale to nie wszystko, bo kupując kawy HAYB, nie płacisz za dostawę. Świętuj 5. urodziny HAYB w Konesso z rabatem i darmową dostawą.
PROMOCJA ZAKOŃCZONA

HAYB ESPRESSO

HAYB w swojej ofercie posiada kawy ziarniste przeznaczone do ekspresów ciśnieniowych i kawiarek. Są to średnio i ciemno palone jednorodne arabiki z Brazylii, Gwatemali, Peru i Kolumbii, a także wyjątkowe mieszanki. Możesz wsypać je do swojego domowego ekspresu automatycznego, kolbowego czy kawiarki – a potem wypić jak lubisz: jako espresso lub duże americano, sauté lub z mlekiem i cukrem, zawsze ze smakiem.

KAWY HAYB Z SERII ESPRESSO

HAYB SPECIALITY SINGLE ORIGIN

Jasno palone jednorodne arabiki, które doskonale sprawdzą się do alternatywnych metod parzenia. Są to najwyższej jakości ziarna odkrywające przed nami niezwykły świat kawowych smaków. Coś dla kawowych freaków i nie tylko. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z kawą jakości speciality, to HAYB Single Origin jest świetną opcją na start.

KAWY HAYB W SERII POD PRZELEWY

KAWY HAYB W SERII SIĘ PRZELEWA

Seria kaw HAYB Sie Przelewa została stworzona z myślą o ekspresach przelewowych. Ta kawa nie wymaga od ciebie liczenia klików, kontroli temperatury i dokładnego zalewania. Możesz wsypać ją do przelewówki i zawsze uzyskasz piękną kawę. Już po samej nazwie kawy (Kwiat, Owoc, Tropik, Klasyk) możesz spodziewać się, co znajdziesz w filiżance.

KAWY HAYB W SERII SIĘ PRZELEWA

HAYB I KONESSO

HAYB i Konesso wielokrotnie łączyli swoje siły, a owocem tej współpracy są wyśmienite kawy. Warto tu wspomnieć o ostatnich blendach do espresso, czyli Milk Blend, Espresso Blend i Espresso Blend Barrel Aged. Są to mieszanki arabik z Brazylii i Etiopii, które różnią się smakiem i aromatem. Milk Blend to kawa polecana do mlecznych specjałów — charakteryzuje się świetnie zrównoważonym smakiem z wyczuwalną nutą gorzkiej czekolady, orzechów włoskich i brązowego cukru. Espresso Blend to klasyczna mieszanka do ekspresów ciśnieniowych, która zachwyca słodyczą. W jej smaku dominuje czekolada podkręcona przez nuty czerwonych i żółtych owoców.

Espresso Blend Barrel Aged to kawa, która przeszła specjalny proces obróbki polegający na starzeniu ziaren kawy w beczkach wykorzystywanych wcześniej do przechowywania whisky. Nuty smakowe wyczuwalne w tej kawie są bardzo zróżnicowane. Starzenie w beczkach nadaje kawie dodatkową głębię i złożoność. Odkryjesz w nim czekoladę deserową, która otula podniebienie delikatnym i kremowym posmakiem. Dodatkowo pojawiają się również soczyste akcenty żółtych owoców, które dodają świeżości i subtelnej słodyczy do kawy. Aby uwieńczyć tę niezwykłą mieszankę, znajdziesz nuty karmelu, które podkreślają słodycz i zapewniają harmonijną równowagę.

Kolejna kawa to idealna propozycja pod delikatny przelew. Filter Blend to mieszanka arabik z Brazylii i Etiopii po obróbce naturalnej. HAYB Filter Blend to wyjątkowo słodka kawa. W jej smaku dominuje czekolada, podkręcona przez nuty czerwonych i żółtych owoców.

KAWY HAYB W SERII Z KONESSO
Polecane
Kawa ziarnista HAYB Blue Espresso Blend 1kg
Promocja
( Brak opinii ) Kawa ziarnista HAYB Blue Espresso Blend 1kg
81,30 zł netto 125,00 zł 100,00 zł brutto 100,00 zł 125,00 zł 2000 pkt.
Kawa ziarnista HAYB Black Espresso Blend 1kg
Promocja
( Brak opinii ) Kawa ziarnista HAYB Black Espresso Blend 1kg
64,39 zł netto 99,00 zł 79,20 zł brutto 79,20 zł 99,00 zł 1584 pkt.
Kawa ziarnista HAYB Guatemala Huehuetenango 1kg
Promocja
( Brak opinii ) Kawa ziarnista HAYB Guatemala Huehuetenango 1kg
87,80 zł netto 135,00 zł 108,00 zł brutto 108,00 zł 135,00 zł 2160 pkt.
Kawa ziarnista HAYB Konesso Milk Blend 1kg
Promocja
( Brak opinii ) Kawa ziarnista HAYB Konesso Milk Blend 1kg
69,10 zł netto 134,99 zł 84,99 zł brutto 84,99 zł 134,99 zł 1699.80 pkt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel