Rabat 20% na kawy z palarni Cornella

kawy ziarniste cornella

Hiszpańska tradycja


Cornella to rodzinne przedsiębiorstwo zajmujące się wypalaniem kawy od 1920 roku. Mała palarnia powstała w hiszpańskim mieście Girona i szybko stała się głównym dostawcą kawy w niemal całej Katalonii. Dziś Cornella w swoich kawiarniach serwuje 25 milionów filiżanek kawy rocznie, a swoim niemal stuletnim doświadczeniem dzieli się ze swoimi klientami. Misją Cornella jest dostarczanie najlepszych produktów i systemów dla kawowych profesjonalistów, ale również do domów, w których ceni się najwyższą jakość i smak doskonałej kawy. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jakość produktów Cornella od lat stoi na tym samym, wysokim poziomie.

Kawy ziarniste Cornella idealnie nadają się do przygotowania w ekspresach automatycznych oraz kolbowych. Dzięki nim możemy zaparzyć niezwykle aromatyczne i intensywne espresso lub aksamitną kawę mleczną. Oferta kaw Cornella jest bardzo szeroka i dostosowana do każdego klienta. Do wyboru mamy stuprocentowe arabiki oraz mieszanki arabiki i robusty w różnych proporcjach. Kawa ziarnista Cornella spełni oczekiwania domowych kawoszy, pracowników biura, a nawet profesjonalnych baristów.

Rozpocznij swoją przygodę z kawą Cornella


Już teraz kawy z palarni Cornella są dostępne w sklepie Konesso.pl, a na sam początek przygody z nowymi ziarnami proponujemy Wam atrakcyjny rabat. Przy użyciu kodu rabatowego cornella18 możesz kupić wszystkie kawy Cornella o 20% taniej. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i jest ważny do końca roku 2018. Skorzystaj z naszej promocji i rozpocznij swoją przygodę z kawami Cornella. 

Kod rabatowy: cornella18https://www.konesso.pl/pol_m_Kawa_Rodzaj_Kawa-ziarnista_Cornella-5450.html

Polecane
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel