Kup 2 kawy Etno Cafe i odbierz ekologiczną torbę za 1 grosz

Logo plarni kawy Etno caffe

Kupując kawy ziarniste Etno Cafe nie tylko zapewniasz sobie wyjątkowe doznania smakowe, ale także możesz stać się EKO.

Teraz przy zakupie przynajmniej dwóch dowolnych kaw ziarnistych marki Etno Cafe, otrzymasz od nas ekologiczną torbę z logo polskiej palarni za 1 grosz.

Torba wykonana w stu procentach z bawełny jest bardzo pojemna i może posłużyć podczas zakupów jako zamiennik foliowych reklamówek.
Jeżeli w Twoim koszyku zakupowym znajdą się przynajmniej 2 dowolne kawy Etno Cafe, to do zamówienia automatycznie zostanie dodana ekologiczna torba za 1 grosz. Promocja zaczyna się 10 lipca i trwa aż do wyczerpania zapasów.

KAWY ETNO CAFE

Kawy ziarniste oferowane przez polską palarnię Etno Cafe to średnio palone ziarna arabiki, które pochodzą z brazylijskich, kolumbijskich oraz etiopskich plantacji. Ziarna są sprowadzane bezpośrednio od plantatorów, a proces wypalenia, czyli nadanie im ostatecznego charakteru odbywa się we wrocławskiej palarni.

Kawy Etno Cafe idealnie nadają się do przygotowania w ekspresach kolbowych oraz automatycznych, jednak przy odpowiednim zmieleniu ich ziaren z powodzeniem zaparzymy je w ekspresie przelewowym, a nawet w kawiarce. Stuprocentowe arabiki od Etno Cafe spełnią oczekiwania wszystkich miłośników aromatycznego espresso, ale również zachwycą nas w kompozycji ze spienionym mlekiem w postaci cappuccino lub latte.

Zobacz Kawy Etno >>
Polecane
Kawa ziarnista Etno Cafe Yirgacheffe 250g
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Etno Cafe Yirgacheffe 250g
28,46 zł netto 35,00 zł brutto 35,00 zł 700 pkt.
Kawa ziarnista Etno Cafe Abyssinian Highland 250g
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Etno Cafe Abyssinian Highland 250g
20,33 zł netto 25,00 zł brutto 25,00 zł 500 pkt.
Kawa ziarnista Etno Cafe Yellow Bourbon 1kg
Promocja
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Etno Cafe Yellow Bourbon 1kg
79,76 zł netto 109,00 zł 98,10 zł brutto 98,10 zł 109,00 zł 1962 pkt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel