Bohater Miesiąca - zostań domowym baristą z ekspresem SAGE

Nowym Bohaterem Miesiąca w sklepie Konesso.pl jest marka Sage, czyli jeden z największych na świecie producentów urządzeń AGD. Klienci naszego sklepu Sage mogą znać przede wszystkim dzięki wysokiej jakości ekspresom do kawy, jednak w ofercie Sage znajdziemy także tostery, blendery, grille i wiele innych urządzeń kuchennych. Sage należy do australijskiej firmy Breville założonej w 1932 roku, która stała się kultową, globalną marką, a jej produkty poprawiają komfort życia ludzi z ponad 70 krajów. Breville jako pierwsza firma na świecie opracowała i wypuściła na rynek sandwich toster, który odniósł ogromny sukces. Jak co miesiąc naszego Bohatera Miesiąca możecie poznać jeszcze bliżej, ale to nie wszystko. Przez cały listopad możecie skorzystać z atrakcyjnej zniżki na ekspresy do kawy marki Sage.
Teraz otrzymujesz zniżkę 15% na ekspresy do kawy Sage oraz 1kg kawy ziarnistej gratis. Promocja nie łączy się z kodami rabatowymi oraz promocjami.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Kup ekspres Sage

Rabat -15%

EKSPRESY DO KAWY SAGE

Oferta ekspresów do kawy Sage jest bardzo szeroka i dostosowana do potrzeb każdego użytkownika. Urządzenia różnią się od siebie rozmiarami, funkcjami, technologiami, a co za tym idzie również cenami.

EKSPRESY SAGE Dla wymagających

Najbardziej zaawansowane ekspresy do kawy Sage to urządzenia, które maksymalnie ułatwiają nam obsługę urządzenia i gwarantują najlepsze efekty w filiżance. Wśród nich znajdziemy ekspres do kawy Sage SES980 i Sage SES990 wyposażone w system grzewczy Dual Boiler. Dwa bojlery ze stali nierdzewnej odpowiadają za optymalną temperaturę wody do przygotowania kawy oraz pary wodnej. Takie rozwiązanie sprawia, że w trakcie parzenia espresso, możemy zająć się spienianiem mleka do cappuccino. Profesjonalne automatyczne ekspresy do kawy Sage posiadają funkcję automatycznego mielenia, porcjowania i ubijania kawy. W ten sposób automatyzują najtrudniejsze czynności w drodze do przygotowania doskonałego espresso. Dodatkowo model Sage SES990 został wyposażony w kolorowy wyświetlacz dotykowy. Przy jego pomocy można wybrać rozmiar filiżanki ulubionej kawy lub po prostu jednym dotknięciem wybrać rodzaj kawy. Takie ekspresy do kawy z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Ekspres do kawy Sage SES990

Kup teraz
Sage SES990
Sage SES990

Ekspres do kawy Sage SES980

Kup teraz
Sage SES980

EKSPRESY SAGE Dla wygodnych

Jeżeli należysz do osób, które cenią sobie czas i wygodę, to musisz zwrócić uwagę na ekspresy do kawy Sage BES875 i Sage SES878. Są to ekspresy wyposażone we wszystko, co potrzebne do przygotowania wyśmienitej kawy. Młynek do kawy ziarnistej, dozownik zmielonej kawy, wbudowany tamper oraz wygodna dysza spieniająca sprawiają, że bez większego wysiłku i w mgnieniu oka przygotujesz zarówno aromatyczne espresso, jak i aksamitne cappuccino. Elektroniczny system kontroli temperatury PID rejestruje temperaturę podczas ekstrakcji, wyrównuje jej wahania i gwarantuje stabilność podczas całego procesu parzenia. Dodatkowo funkcja niskociśnieniowego parzenia wstępnego zapewnia stopniowe zwiększanie ciśnienia, które rozkłada się równomiernie po powierzchni kawy w kolbie. Takie ekspresy pozwalają nam poczuć się niczym barista w swoim domu, bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy.

Ekspres do kawy Sage SES875

Ekspres do kawy Sage SES875

Kup teraz
Ekspres do kawy Sage SES875

Ekspres do kawy Sage SES878

Kup teraz
Sage SES878
Sage SES878

EKSPRESY SAGE Dla początkujących

Szukasz ekspresu dobrego na rozpoczęcie swojej przygody z kawą? Koniecznie zatrzymaj się przy ekspresach Sage BES810 i SES500 BAMBINO. Są to wysokiej jakości ekspresy do kawy, które pomogą Ci przygotować kawę, jak z Twojej ulubionej kawiarni. Ekspresy wyposażone są w czytelne przyciski, które zapewniają prostą obsługę. Nowoczesny system grzewczy sprawia, że ekspresy w mgnieniu oka są gotowe do pracy, a niewielkie rozmiary sprawiają, że urządzenia te znajdą dla siebie miejsce w każdej kuchni.

Ekspres do kawy Sage BES810

Kup teraz
Ekspres do kawy Sage BES810

Ekspres do kawy Sage SES500 BAMBINO

Kup teraz
Ekspres do kawy Sage SES500 BAMBINO

Kluczowe technologie ekspresów Sage

Bojler ekspresy kolbowego

System grzewczy
ThermoJet

innowacyjny system sprawia, że ekspres osiąga optymalną temperaturę ekstrakcji już w ciągu 3 sekund z natychmiastowym przejściem z espresso na parę wodną.

Automatyczne ubijanie kawy

Automatyczne ubijanie i mielenie kawy

rzecz niespotykana w ekspresach kolbowych. Dzieki temu zautomatyzowano najtrudniejsze czynności potrzebne do przygotowania doskonałej kawy.

Nisko ciśnieniowe parzenie wstępne

Niskociśnieniowe parzenie wstępne

woda wprowadzona do sitka powoduje równomierne spęcznienie zmielonej kawy, co poprawia jej ekstrakcję i pozwala uzyskać gęstą cremę o karmelowej barwie.

Elektroniczny system PID

Elektroniczny
system PID

rejestruje temperaturę podczas ekstrakcji, wyrównuje jej wahania i gwarantuje stabilność podczas całego procesu ekstrakcji kawy.

Polecane
Kolbowy ekspres do kawy Sage BES810BSS
( Brak opinii ) Kolbowy ekspres do kawy Sage BES810BSS
1 381,30 zł netto 1 699,00 zł brutto 1 699,00 zł 33980 pkt.
Kolbowy ekspres do kawy Sage SES875BKS Black
Promocja
( Brak opinii ) Kolbowy ekspres do kawy Sage SES875BKS Black
2 275,61 zł netto 2 999,00 zł 2 799,00 zł brutto 2 799,00 zł 2 999,00 zł 55980 pkt.
Kolbowy ekspres do kawy Sage BES920BTR
Promocja
( Brak opinii ) Kolbowy ekspres do kawy Sage BES920BTR
4 064,23 zł netto 5 499,00 zł 4 999,00 zł brutto 4 999,00 zł 5 499,00 zł 99980 pkt.
Kolbowy ekspres do kawy Sage SES990BTR
Promocja
( Brak opinii ) Kolbowy ekspres do kawy Sage SES990BTR
7 706,50 zł netto 10 999,00 zł 9 479,00 zł brutto 9 479,00 zł 10 999,00 zł 189580 pkt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel