Bohater Miesiąca - włoskie kawiarki GAT

Logo Gat

Każdy nowy miesiąc oznacza nadejście nowego Bohatera Miesiąca w sklepie Konesso.pl. Lipiec to szczególny, wakacyjny miesiąc, dlatego Bohater też nie może być przypadkowy. Nowym Bohaterem Miesiąca jest włoski producent kawiarek G.A.T. Przez cały miesiąc możecie poznać bliżej produkty marki G.A.T. i kupić je nawet 37% taniej.

WŁOSKIE KAWIARKI G.A.T.

GAT to włoska firma, która od 1986 roku rozpowszechnia kulturę picia espresso w domowym zaciszu. Głównym produktem GAT są kawiarki moka, które nawiązując do tradycji i historii wyznaczają zupełnie nowe trendy. Kawiarki stalowe, aluminiowe, elektryczne, na palnik gazowy czy płytę indukcyjną tworzone są z myślą o środowisku i zrównoważonym rozwoju ekologicznym. Tradycja i innowacja jest siłą napędową firmy, która z centrali w Cazzago San Martino popycha załogę GAT w kierunku ciągłego rozwoju. Ma to na celu utrzymanie wysokich standardów jakości przy jednoczesnym zaspokojeniu wszystkich potrzeb rynku i miłośników czarnej kawy. Hasło Made in Italy jest tu bardzo istotne, bo kawiarki GAT są w pełni produkowane we Włoszech, co gwarantuje ich najwyższa jakość i przywiązanie do tradycji włoskiego espresso.

Made in itally
Kawiarka Gat  na kuchni gazowej
Kawiarka Gst na kuchni Indukcyjnej
CZerwona kawiarka Gat

Szeroka oferta GAT jest dostosowana do każdego konsumenta, dlatego możemy być pewni, że znajdziemy idealną kawiarkę dla siebie. Włoskie kawiarki GAT doskonale sprawdzą się na palnikach gazowych, elektrycznych oraz na płytach indukcyjnych. Kawiarki dostępne są w różnych rozmiarach i wielu kolorach. Co ciekawe, w ofercie GAT znajduje się kawiarka ze specjalnym adapterem umożliwiającym nam przygotowanie kawy w saszetkach ESE. Elegancki design, wysoka jakość i włoska produkcja to atuty kawiarek GAT, które stawiają je w pierwszym szeregu najlepszych ciśnieniowych zaparzaczy do kawy.

Kawiarka GAt
Kawiarka GAt
Kawiarka GAt

Kawiarki G.A.T. na kuchenkę gazową

Kawiarki G.A.T. na indukcję

Kawiarka G.A.T. na saszetki E.S.E.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel