Bohater Miesiąca - Zaparzacze Cold Brew

Lipiec to miesiąc, w którym na dobre witamy się piękną pogodą i wysokimi temperaturami. W tym czasie warto mieć przy sobie zimny napój, który nie tylko chłodzi w upalne dni, ale także pobudza i świetnie smakuje. Do takich napojów z pewnością należą Cold Brew Coffee i Cold Brew Tea, które możesz bardzo łatwo przygotować w swoim domu. W lipcu Bohaterem Miesiąca w sklepie Konesso.pl są wysokiej jakości zaparzacze do Cold Brew, dzięki czemu przez cały miesiąc będą dostępne nawet 30% taniej.

CO TO JEST COLD BREW?

Cold Brew to nic innego, jak napój przygotowywany na zimno na bazie kawy lub herbaty. Przygotowując cold brew mamy do czynienia nie z parzeniem, a z maceracją, ponieważ zmieloną kawę (bądź herbaciany susz) zalewamy stosunkowo zimną wodą (najczęściej od 5 do 15°C). Proces maceracji wymaga odpowiedniego czasu, znacznie dłuższego niż w przypadku zaparzania, bo zazwyczaj wynosi on od 12 do 24 godzin. Po tym czasie uzyskujemy czysty napój o naturalnym smaku, który jest efektem pominięcia termicznej obróbki. Cold Brew doskonale może nam posłużyć jako zdrowsza alternatywa dla napojów energetycznych, które posiadają masę cukru.

Zaparzacze do Cold Brew

W cold brew najlepsze jednak jest to, że używając odpowiedniego zaparzacza w prosty sposób możesz przygotować je we własnym domu. W ofercie sklepu Konesso.pl znajdziesz wysokiej jakości zaparzacze do Cold Brew Coffee oraz Cold Brew Tea takich uznanych producentów jak Hario i Asobu. Zaparzacze do Cold Brew są wykonane z różnych materiałów i są różnych pojemności, dzięki czemu każdy znajdzie w naszej ofercie zaparzacz skrojony do swoich potrzeb i wymagań. Przez cały lipiec zaparzacze do Cold Brew Coffee i Cold Brew Tea możesz kupić w sklepie Konesso.pl nawet 30% taniej.

Polecane
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel