Bohater Miesiąca - Pellini

Początek nowego miesiąca w sklepie Konesso.pl oznacza nadejście nowego Bohatera, który niesie ze sobą atrakcyjne promocje. W maju Bohaterem Miesiąca została słynna włoska palarnia kawy Pellini, co oznacza, że przez cały miesiąc kawy Pellini możecie kupić taniej nawet o 30%. Wysoki rabat to nie wszystko, co oferuje Pellini. Tytuł Bohatera Miesiąca przysługuje wyłącznie wysokiej jakości produktom, które są gwarancją niezapomnianych doznań smakowych. Poznaj bliżej ofertę Bohatera Miesiąca i skorzystaj z promocji.

PELLINI

Pellini to włoska palarnia kawy z siedzibą w Weronie i prawie stuletnią tradycją. Dynamiczny rozwój Pellini i stopniowe przejmowanie innych dużych palarni sprawiło, że produkty marki Pellini zyskały światową sławę i dziś są dostępne w ponad 30 krajach. Pellini to nie tylko wielkie tradycje i ogromne doświadczenie. Palarnia nieustannie dąży do doskonałości stosując rygorystyczne kontrole jakości, które pozwalają wyselekcjonować wyłącznie najlepsze ziarna do produkcji mieszanek. Pellini posiada szeroką ofertę wysokiej jakości kaw tworzonych zgodnie ztradycją włoskiego espresso.

Sprawdź »

KAWA ZIARNISTA PELLINI

Kawy ziarniste Pellini to średnio i ciemno palone mieszanki przeznaczone do ciśnieniowych metod parzenia. Każda z nich doskonale sprawdzi się do przygotowania przy pomocy automatycznego i kolbowego ekspresu do kawy. Mieszanki Pellini składają się najlepszych odmian arabiki i robusty, a dostępne są w różnych proporcjach. Dzięki temu w ofercie Pellini każdy znajdzie kawę idealną dla siebie.

Kawa ziarnista Zicaffe Kawa ziarnista Pellini pozwala nam przygotować rewelacyjne włoskie espresso, ale także każdy miłośnik kaw mlecznych będzie zachwycony. Mieszanki takie jak Pellini Vivace idealnie komponują się ze spienionym mlekiem, tworząc aksamitne cappuccino czy latte macchiato. Kawy ziarniste Pellini to kawy, które sprawdzą się w naszych domach, biurach, ale również w kawiarniach i restauracjach.

Sprawdź »

KAWY ZIANISTE PELLINI

KAWA MIELONA PELLINI

Kawy Pellini w wersji mielonej to doskonała propozycja dla użytkowników włoskich kawiarek. Wysokiej jakości kawa zamknięta w szczelnych opakowaniach posiada wyrazisty smak oraz intensywny aromat, który w każdym domu wprowadzi klimat włoskiej kawiarenki. W ofercie Pellini znajdziemy szeroki wybór kaw mielonych przeznaczonych do przygotowania w kawiarkach moka lub w sposób tradycyjny.

Sprawdź »

KAWY MIELONE PELLINI

KAPSUŁKI I SASZETKI PELLINI

Pellini oferuje również kawy w saszetkach E.S.E. oraz w kapsułkach kompatybilnych z systemem Nespresso i Dolce Gusto. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i doskonały smak prawdziwej włoskiej kawy. Idealnie odmierzona porcja kawy pozwala nam przygotować w prosty sposób wyśmienite espresso.

Sprawdź kawę w kapsułkach » Sprawdź kawę w saszetkach »
KAPSUŁKI PELLINI

KAPSUŁKI PELLINI

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel