Bohater Miesiąca - Etno Cafe

Bohater marca spełnił swoją misję i teraz w spokoju może udać się na zasłużony wypoczynek. Jednocześnie w naszym sklepie nadchodzi czas kolejnego Bohatera Miesiąca, czyli kawy Etno Cafe. Bardziej spostrzegawczy Klienci sklepu Konesso.pl wiedzą, że Etno Cafe dało nam się poznać z bohaterskiej postawy w listopadzie ubiegłego roku. Doskonale pamiętamy, że kawy z wrocławskiej palarni podbiły Wasze serca, dlatego pragniemy przywitać tego wyjątkowego superbohatera raz jeszcze, aby ponownie mógł dawać radość miłośnikom dobrej kawy. Panie i Panowie, z ogromną przyjemnością przedstawiamy Bohatera Miesiąca - Etno Cafe.

RABAT -15%

Kup taniej >>

Etno Cafe

Etno Cafe to wrocławska palarnia kawy, która od lat zachwyca nas produktami najwyższej jakości. Kawy Etno Cafe składają się z ziaren pochodzących wyłącznie ze sprawdzonych plantacji, które wypalane są według specjalnie opracowanej receptury. Właściciele oraz pracownicy palarni Etno Cafe to przede wszystkim wielcy pasjonaci i miłośnicy kawy, którzy nieustannie poszukują najlepszych ziaren oraz nowoczesnych rozwiązań. Dzięki temu my jako konsumenci otrzymujemy produkt na najwyższym, światowym poziomie. Aktualnie Etno Cafe jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich palarni kawy, a kawiarnie Etno Cafe możemy spotkać w wielu miastach całej Polski.

KAWY ETNO CAFE

W ofercie palarni Etno Cafe znajdują się kawy składające się wyłącznie z wysokiej jakości ziaren arabiki, które są sprowadzane od zaprzyjaźnionych hodowców. Produkty Etno są skierowane do szerokiego grona odbiorców, dlatego w ich ofercie możemy znaleźć mieszanki różnych gatunków arabiki, ale także kawowe single, które składają się wyłącznie z jednej odmiany arabiki jak np. Colombia Medellin, czy Ethiopia Djimmah. Przez długi czas do produkcji kaw Etno Cafe wykorzystywano ziarna pochodzące z Etiopii, Brazylii i Kolumbii, jednak palarnia poszerzyła ofertę o kawy z Indonezji, Gwatemali oraz Meksyku. Wszystkie kawy Etno Cafe znajdziecie w naszym sklepie.

Znakiem rozpoznawczym Etno Cafe są charakterystyczne opakowania zamykane strunowo, które nie tylko doskonale nawiązują do kawowej kultury, ale także pozwalają na dłużej zachować świeżość ziaren. Dostępne są opakowania o pojemności 1 kg oraz mniejsze 250 g, co oznacza, że ich wielkości są dostosowane do każdego klienta. Kawy ziarniste Etno Cafe możemy przygotować w niemal każdy sposób. Doskonale nadają się do parzenia w ekspresach przelewowych, ale także ciśnieniowych. Sprawdzą się do kawiarek oraz alternatywnych metod parzenia. Z kaw Etno Cafe stworzymy rewelacyjne espresso oraz dużą kawę czarną, ale miłośnicy kaw mlecznych typu cappuccino i latte będą również zachwyceni ich smakiem. Przez cały kwiecień wszystkie kawy Etno Cafe są dostępne w naszym sklepie z rabatem 15%.

RABAT -15%

Kup taniej >>
pixel