Młynek do kawy Eureka Mignon Bravo 16CR - Szary
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
MŁYNEK DO KAWY EUREKA Mignon Bravo 16 CR - Szary
Automatyczny młynek do kawy Eureka Mignon Bravo to urządzenie, które jest przeznaczone do przygotowania espresso w naszych domach. Młynek Eureka Mignon Bravo w eleganckim kolorze szarym posiada dotykowy wyświetlacz LCD, który służy do obsługi urządzenia i pozwala nam na zaprogramowanie pojedynczej i podwójnej dozy mielenia. Ustawienie stopnia grubości mielenia przebiega za pomocą systemu mikroregulacji opatentowanego przez EUREKA. Młynek został wyposażony w płaskie żarna ze stali hartowanej o średnicy 50 mm. System ELR zapewnia wyjątkowo niską retencję, a Silent Technology odpowiada za bardzo cichą pracę młynka. Eureka Mignon Bravo posiada opcję konserwacji "High Speed", która jest poręczna i prosta, bez utraty ustawienia mielenia.
| Żarna: | Stalowe płaskie 50 mm |
| Kolor: | Szary |
| Obudowa: | Aluminium |
| Wyświetlacz: | Dotykowy |
| Pojemność zbiornika: | 300 g |
| Wydajność młynka: | około 0,9 - 1,5 g/s |
| Silnik: | 310 W / 1350 RPM |
| Szerokość: | 128 mm |
| Wysokość: | 350 mm |
| Głębokość: | 140 mm |
| Waga: | 5,6 kg |
| Wydajność: | 30 kg/h |
| Silent Technology: | Tak |
| System ACE: | Tak |
| Regulacja stopnia zmielenia: | Bezstopniowy system regulacji mikromentrycznej |
| System ELR (Extreme Low Retention): | Tak |
Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy od daty zakupu w przypadku, gdy Nabywca jest osobą prawną, przedsiębiorstwem lub jeśli urządzenie nie jest użytkowane w warunkach domowych oraz na 24 miesiące od daty zakupu w przypadku zakupu i zastosowania konsumenckiego.
Opinie o Młynek do kawy Eureka Mignon Bravo 16CR - Szary
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemmłynek świetny. Długo szukałem i padł wybór na ten. używam tylko do espresso. do alternatyw i espresso mogło by być upierdliwe ustawianie skali, ale nie wiem, bo nie testowałem. Pod moje zastosowanie genialny. Bezstopniowa skala pozwala na perfekcyjne dopasowanie grubości mielenia. Nie spodziewałem się takiej precyzji, tak że bardzo na plus. Do jakości wykonania też nie mogę się przyczepić.2025-01-10






