Młynek do kawy Eureka Mignon Bravo 16CR - Czarny matowy
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
MŁYNEK DO KAWY EUREKA Mignon Bravo 16 CR- Czarny Matowy
Automatyczny młynek do kawy Eureka Mignon Bravo to najnowsze urządzenie, które jest przeznaczone do przygotowania espresso w naszych domach. Młynek Eureka Mignon Bravo posiada dotykowy wyświetlacz LCD, który służy do obsługi urządzenia i pozwala nam na zaprogramowanie pojedynczej i podwójnej dozy mielenia. Ustawienie stopnia grubości mielenia przebiega za pomocą systemu mikroregulacji opatentowanego przez EUREKA. Młynek został wyposażony w płaskie żarna ze stali hartowanej o średnicy 50 mm. System ELR zapewnia wyjątkowo niską retencję, a Silent Technology odpowiada za bardzo cichą pracę młynka. Eureka Mignon Bravo posiada opcję konserwacji "High Speed", która jest poręczna i prosta, bez utraty ustawienia mielenia.
| Żarna: | Stalowe płaskie 50 mm |
| Kolor: | Czarny Mat |
| Obudowa: | Aluminium |
| Wyświetlacz: | Dotykowy |
| Pojemność zbiornika: | 300 g |
| Wydajność młynka: | około 0,9 - 1,5 g/s |
| Silnik: | 310 W / 1350 RPM |
| Szerokość: | 128 mm |
| Wysokość: | 350 mm |
| Głębokość: | 140 mm |
| Waga: | 5,6 kg |
| Wydajność: | 30 kg/h |
| Silent Technology: | Tak |
| System ACE: | Tak |
| Regulacja stopnia zmielenia: | Bezstopniowy system regulacji mikromentrycznej |
| System ELR (Extreme Low Retention): | Tak |
Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy od daty zakupu w przypadku, gdy Nabywca jest osobą prawną, przedsiębiorstwem lub jeśli urządzenie nie jest użytkowane w warunkach domowych oraz na 24 miesiące od daty zakupu w przypadku zakupu i zastosowania konsumenckiego.
Opinie o Młynek do kawy Eureka Mignon Bravo 16CR - Czarny matowy
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemŚwietny młynek, cichy, stabilny i bardzo precyzyjny. Ale koniecznie dokup dial ARO Espresso Aluminum Grinder Setting Dial – dzięki niemu regulacja jest dużo dokładniejsza i wygodniejsza. Z tym zestawem to już sprzęt klasy premium.2025-08-23






