
Ekspres do kawy Gaggia Classic EVO E24 Cherry Red - Czerwony
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ekspres do kawy Gaggia Classic EVO E24 Cherry Red - Czerwony
Gaggia Classic EVO E24 to domowy ekspres kolbowy, który jest ulepszonym modelem klasycznego ekspresu Gaggia, uwielbianego przez miliony miłośników kawy na całym świecie. Połączenie tradycji, stylowego designu, prostoty obsługi i pełnego profesjonalizmu, dzięki którym będziesz w stanie zaparzyć swoją ulubioną kawę. Czym się wyróżnia Gaggia Classic EVO E24?
Wprowadzone udoskonalenia: profesjonalna, w pełni chromowana mosiężna grupa bez ołowiu i uchwyt filtra ze stali nierdzewnej. Mosiężny bojler. Widoczny poziom wody.
JESZCZE LEPSZA JAKOŚĆ ZAWARTA W NIEWIELKICH ROZMIARACH
Ekspres Gaggia Classic EVO E24 to kompaktowa konstrukcja wykonana z wysokiej jakości materiałów - chromowany mosiądz oraz stal szlachetna. Ten nieduży ekspres do kawy posiada naprawdę spore możliwości techniczne, które pozwolą Ci przygotować filiżankę idealnej kawy. Udoskonalony uchwyt filtra ze stali nierdzewnej premium oraz nowy mosiężny bojler gwarantują lepszą wydajność - więcej ciepła, lepszą stabilność temperatury i precyzyjną kontrolę ciśnienia pary. Nowoczesna obudowa ze stali nierdzewnej z widocznym poziomem wody, stabilną tacką ociekową oraz kultowym uchwytem filtra z charakterystycznym logo Gaggia również podkreślają wyjątkowy design ekspresu.
OGROMNE MOŻLIWOŚCI
Gaggia Classic EVO to idealny ekspres dla każdego, kto w domu chciałby przygotować dobrą kawę, a brakuje mu miejsca na większy ekspres - elegancki, prosty, ekonomiczny, a jednocześnie zaawansowany technicznie. Maksymalne ciśnienie 15 barów oraz dysza parowa do spieniania mleka pozwolą Ci przygotować szeroką gamę specjałów kawowych, począwszy od tradycyjnego włoskiego espresso po mleczne cappuccino czy latte.
ŁATWA OBSŁUGA
Nowy klasyczny Gaggia Classic EVO posiada nową, dodatkową podporę dla pompy, która ułatwia proces montażu i jednocześnie poprawia zarządzanie czynnościami konserwacyjnymi. Obrotowa dysza do spieniania mleka jest wykonana w całości z metalu, a jej kształt sprawia, że spienianie mleka jest dużo wygodniejsze. Ulepszona grupa jest wykonana z mosiądzu, natomiast nowy uchwyt filtra ze stali nierdzewnej premium, co prezentuje się lepiej i zapewnia doskonałe działanie. Te modyfikacje zostały wprowadzone przy zachowaniu tych samych rozmiarów, stylu i wagi, które są charakterystyczne dla urządzeń Gaggia.
Kolbowy ekspres do kawy Gaggia Classic EVO został wyposażony w trójdrożny zawór elektromagnetyczny, który zapewnia stałą kontrolę ciśnienia wody w uchwycie filtra. Ekspres ma bojler o pojemności 150 ml wykonany z mosiądzu. Nowy interfejs przycisków typu "rocker" zapewnia intuicyjne sterowanie dzięki lampkom kontrolnym dla funkcji włączania/wyłączania, espresso i pary. Nowy interfejs gwarantuje nam niezwykle prostą obsługę urządzenia i pełną kontrolę nad funkcjami maszyny.
DO RÓŻNYCH RODZAJÓW KAWY
W zestawie z zakupionym ekspresem otrzymujesz plastikowy tamper do ubijania kawy, podwójne sitko do kawy świeżo mielonej z młynka, pojedyncze sitko do kawy mielonej z młynka oraz sitko do kawy mielonej sklepowej do stosowania wraz ze specjalnym zaworkiem umieszczanym w portafiltrze.
Wybierając ekspres Gaggia Classic EVO E24 powinieneś również zastanowić się nad odpowiednim młynkiem, który pozwoli Ci w pełni wykorzystać możliwości tego ekspresu. Świeżo, odpowiednio drobno zmielona kawa umieszczona i ubita w kolbie stanowi o tym, co znajdzie się w naszej filiżance.
PARAMETRY GAGGIA CLASSIC EVO
| Kolor: | Czerwony |
| Szerokość: | 230 mm |
| Głębokość: | 240 mm |
| Wysokość: | 380 mm |
| Waga: | 8,1 kg |
| Grupa kawowa: | 58 mm |
| Zasilanie: | 230 V 50 HZ 1200 W; 120 V 60 HZ 1350 W; 220 V 1100 W (KR) |
| Pojemność bojlera: | 150 ml |
| Materiał bojlera: | Mosiądz |
| Zbiornik na wodę: | 2100 ml |
| Materiał kolby: | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy: | Szczotkowana stal nierdzewna |
| Materiał bloku zaparzającego: | Mosiądz |
| Materiał tacki ociekowej: | Stal nierdzewna i tworzywo sztuczne |
| Obsługa: | Przyciski rocker+ lampki wskaźnikowe |
| Manulany zaparzacz Lavetta: | ✓ |
| Dysza pary: | Profesjonalna ze stali nierdzewnej |
| Dysza gorącej wody: | Profesjonalna ze stali nierdzewnej |
| Zawór elektromagnetyczny: | ✓ |
| Podwójne sitko do kawy świeżo mielonej z młynka: | ✓ |
| Pojedyncze sitko do kawy mielonej z młynka: | ✓ |
| Sitko do kawy mielonej sklepowej: | ✓ |
| Tamper: | ✓ |
| Dozownik kawy mielonej: | ✓ |
Gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy od daty zakupu w przypadku zakupu i zastosowania konsumenckiego lub na okres 12 miesięcy od daty zakupu w przypadku, gdy Nabywca jest osobą prawną, przedsiębiorstwem lub jeśli urządzenie nie jest użytkowane w warunkach domowych.
Opinie o Ekspres do kawy Gaggia Classic EVO E24 Cherry Red - Czerwony
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemGaggia Classic - zawsze świetny wybór. W tej wersji wyłącza sie sama po chyba 15 minutach, czego mi brakowało. No i świetny kolor. Wiśnia 🍒 Aaaa, serwis od konesso - to pooooziom, jak zawsze👻2026-01-17
Z naszego bloga




