
Ekspres do kawy Gaggia Classic EVO E24 Acciaio Inox - Srebrny
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ekspres do kawy Gaggia Classic EVO E24 - Srebrny
Gaggia Classic EVO E24 to domowy ekspres kolbowy, który jest ulepszonym modelem klasycznego ekspresu Gaggia, uwielbianego przez miliony miłośników kawy na całym świecie. Połączenie tradycji, stylowego designu, prostoty obsługi i pełnego profesjonalizmu, dzięki którym będziesz w stanie zaparzyć swoją ulubioną kawę. Czym się wyróżnia Gaggia Classic EVO E24? Model Gaggia Classic EVO E24 został stworzony z ulepszonych materiałów, poprawiono jego estetykę a konserwacja jest teraz dużo łatwiejsza.
LEPSZA JAKOŚĆ W NIEWIELKICH ROZMIARACH
Ekspres Gaggia Classic EVO E24 to kompaktowa konstrukcja wykonana z wysokiej jakości materiałów - chromowany mosiądz oraz stal szlachetna. Ten nieduży ekspres do kawy posiada naprawdę spore możliwości techniczne, które pozwolą Ci przygotować filiżankę idealnej kawy. Pomimo niewielkich rozmiarów ekspres został wyposażony w spory pojemnik na wodę mieszczący 2,1 litra.
OGROMNE MOŻLIWOŚCI
Gaggia Classic EVO E24 to idealny ekspres dla każdego, kto w domu chciałby przygotować dobrą kawę, a brakuje mu miejsca na większy ekspres - elegancki, prosty, ekonomiczny, a jednocześnie zaawansowany technicznie. Maksymalne ciśnienie 15 barów oraz dysza parowa do spieniania mleka pozwolą Ci przygotować szeroką gamę specjałów kawowych, począwszy od tradycyjnego włoskiego espresso po mleczne cappuccino czy latte.
ŁATWA OBSŁUGA
Nowy klasyczny Gaggia Classic EVO E24 posiada nową, dodatkową podporę dla pompy, która ułatwia proces montażu i jednocześnie poprawia zarządzanie czynnościami konserwacyjnymi. Obrotowa dysza do spieniania mleka jest wykonana w całości z metalu, a jej kształt sprawia, że spienianie mleka jest dużo wygodniejsze. Ulepszona grupa jest wykonana z mosiądzu, natomiast nowy uchwyt filtra ze stali nierdzewnej premium, co prezentuje się lepiej i zapewnia doskonałe działanie. Te modyfikacje zostały wprowadzone przy zachowaniu tych samych rozmiarów, stylu i wagi, które są charakterystyczne dla urządzeń Gaggia.
Kolbowy ekspres do kawy Gaggia Classic EVO E24 został wyposażony w trójdrożny zawór elektromagnetyczny, który zapewnia stałą kontrolę ciśnienia wody w uchwycie filtra. Bojler o pojemności 150 ml, wykonany z mosiądzu szybko się nagrzewa, dzięki czemu ekspres jest błyskawicznie gotowy do pracy. Nowy interfejs przycisków typu "rocker" zapewnia intuicyjne sterowanie dzięki lampkom kontrolnym dla funkcji włączania/wyłączania, espresso i pary. Nowy interfejs gwarantuje nam niezwykle prostą obsługę urządzenia i pełną kontrolę nad funkcjami maszyny.
DO RÓŻNYCH RODZAJÓW KAWY
W zestawie z zakupionym ekspresem otrzymujesz plastikowy tamper do ubijania kawy, podwójne sitko do kawy świeżo mielonej z młynka, pojedyncze sitko do kawy mielonej z młynka oraz sitko do kawy mielonej sklepowej do stosowania wraz ze specjalnym zaworkiem umieszczanym w portafiltrze.
Wybierając ekspres Gaggia Classic EVO E24 powinieneś również zastanowić się nad odpowiednim młynkiem, który pozwoli Ci w pełni wykorzystać możliwości tego ekspresu. Świeżo, odpowiednio drobno zmielona kawa umieszczona i ubita w kolbie stanowi o tym, co znajdzie się w naszej filiżance.
PARAMETRY GAGGIA CLASSIC EVO E24
| Szerokość: | 230 mm |
| Głębokość: | 240 mm |
| Wysokość: | 380 mm |
| Waga: | 7,2 kg |
| Grupa kawowa: | 58 mm |
| Zasilanie: | 230 V 50 HZ 1200 W; 120 V 60 HZ 1350 W; 220 V 1100 W (KR) |
| Pojemność bojlera: | 150 ml |
| Zbiornik na wodę: | 2100 ml |
| Materiał kolby: | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy: | Szczotkowana stal nierdzewna |
| Materiał tacki ociekowej: | Stal nierdzewna i tworzywo sztuczne |
| Materiał bojlera: | Mosiądz |
| Obsługa: | Przyciski rocker + lampki wskaźnikowe |
| Dysza pary: | Profesjonalna ze stali nierdzewnej |
| Zawór elektromagnetyczny: | ✓ |
| Podwójne sitko do kawy świeżo mielonej z młynka: | ✓ |
| Pojedyncze sitko do kawy mielonej z młynka: | ✓ |
| Sitko do kawy mielonej sklepowej: | ✓ |
| Tamper: | ✓ |
| Dozownik kawy mielonej: | ✓ |
Gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy od daty zakupu w przypadku zakupu i zastosowania konsumenckiego lub na okres 12 miesięcy od daty zakupu w przypadku, gdy Nabywca jest osobą prawną, przedsiębiorstwem lub jeśli urządzenie nie jest użytkowane w warunkach domowych.
Opinie o Ekspres do kawy Gaggia Classic EVO E24 Acciaio Inox - Srebrny
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemI received my product ontime and without any issue , device is new and perfect, I really recommend this website2026-05-11
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemprzeszkadzają mi trochę ostre krawędzie blachy korpusu reszta w normie2025-12-18
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemPolecam! Kawa pyszna. Łatwy w obsłudze i utrzymaniu czystości!2025-03-17
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBardzo dobry ekspres, zaskakuje jakością kawy. Polecam2025-03-16
Z naszego bloga




