Młynek Eureka Mignon Specialita 15BL - Biały
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
MŁYNEK DO KAWY EUREKA
MIGNON SPECIALITA 15BL - Biały
Eureka Mignon Specialita 15BL to najnowsza wersja młynków serii Mignon. Jest to jeden z najlepszych młynków do kawy, jaki możemy wykorzystać w naszym domu. Poza wspaniałym wyglądem młynek posiada technologię, która redukuje hałas powstający podczas mielenia oraz system elektrostatyczny, co zapobiega powstawaniu grudek oraz zapewnia spójność przemiału. Młynek do kawy Eureka Mignon sprawdzi się w każdym lokalu gastronomicznym, kawiarni lub hotelu, gdzie stawia się na wygodę, ale przede wszystkim najwyższą jakość i precyzję mielenia. Młynek Mignon Specialita, jak na urządzenia marki Eureka przystało, cechuje się oryginalnym designem, który w połączeniu z białym kolorem daje powalający efekt Młynek Eureka Mignon Specialita 15BL wyróżnia czarna obudowa panelu sterowania.
Młynek pod espresso
Funkcjonalność skrojona pod prefekcyjne espresso
Panel sterujący
Elektroniczny, dotykowy wyświetlacz oraz możliwość ustawienia programowalnej dozy kawy dla pojedynczej i podwójnej porcji sprawiają, że obsługa młynka jest bardzo prosta.
Regulacja grubości mielenia
Eureka Mignon Specialita w kolorze białym to bardzo precyzyjny młynek, który posiada bezstopniową regulację grubości mielenia, umożliwiającą zmielenie kawy do różnych metod parzenia.
Pojemnik na kawę ziarnistą
Zbiornik na kawę ziarnistą został wykonany z przezroczystego tworzywa sztucznego i maksymalnie może pomieścić 300g kawy.
Płaskie żarna stalowe
Biały młynek do kawy Eureka Mignon Specialita został wyposażony w płaskie żarna z utwardzonej stali o średnicy 55 mm, dzięki którym kawa mielona jest szybko i niezwykle precyzyjnie.
| Żarna: | Żarna 55 mm wykonane z utwardzonej stali |
| Obudowa: | Obudowa wykonana ze stali hartowanej, z panelem w czarnym wykończeniu |
| Wyświetlacz: | Dotykowy wyświetlacz TFT |
| Moc: | 310 W |
| Napięcie: | 220-240 V 50-60 Hz |
| Wydajność młynka: | około 1,4 g/s - 1,8 g/s |
| Szerokość: | 120 mm |
| Wysokość: | 350 mm |
| Głębokość: | 180 mm |
| Waga: | 5,6 kg |
| Pojemność zbiornika na ziarna: | 300 g |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy od daty zakupu w przypadku, gdy Nabywca jest osobą prawną, przedsiębiorstwem lub jeśli urządzenie nie jest użytkowane w warunkach domowych oraz na 24 miesiące od daty zakupu w przypadku zakupu i zastosowania konsumenckiego.
Opinie o Młynek Eureka Mignon Specialita 15BL - Biały
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBardzo szybka dostawa, bardzo płynnie i sprawnie przeprowadzona transakcje. Młynek na 5+2023-05-31
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemSzeroki zakres mielenia i cicha praca . Dzięki temu espresso poznane na nowo.2022-09-10







