Różowa czekolada M.Pelczar Chocolatier Ruby z migdałami i żurawiną 85g
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Najlepsze Prezenty na Dzień Mamy -
skorzystaj z rabatu
Różowa czekolada to zupełna nowość, która swój niezwykły kolor zawdzięcza wyłącznie naturze. Do produkcji różowej czekolady wykorzystuje się ziarna kakaowca Ruby, który został odkryty dopiero w 2018 roku. Różowa czekolada pierwszym na świecie odkryciem od 80 lat, czyli od czasu odkrycia białej czekolady, które miało ogromne znaczenie. Kakaowiec Ruby pochodzi z Wybrzeża Kości Słoniowej, zaskakuje swoją niezwykłą różową barwą i olśniewa całkowicie nowym smakiem w świecie czekolady. Różowa czekolada Ruby z żurawiną i migdałami od M.Pelczar Chocolatier to w 100% naturalna czekolada bez dodatku sztucznych barwników czy owocowych aromatów.
Dodatki
do czekolady
Migdały
Żurawina
| Wartości odżywcze | na 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 564 kcal |
| Tłuszcze | 35,9 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 21,5 g |
| Węglowodany | 49,7 g |
| cukry | 48,6 g |
| Białko | 9,3 g |
| Sól | 0,26 g |
Skład:
(cukier, tłuszcz kakaowy, mleko odtłuszczone w proszku, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyna sojowa, kwas cytrynowy, naturalny aromat waniliowy), migdały prażone, żurawina liofilizowana. Masa kakaowa minimum 47,3%.
Przechowywanie:
Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu, najlepiej w temperaturze 12-20°C, przy wilgotności max 70%.
Oszczędź kupując więcej

Zestaw prezentowy dla pracowników - Kawa, herbata i czekolada
Opinie o Różowa czekolada M.Pelczar Chocolatier Ruby z migdałami i żurawiną 85g
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemWysoka jakosc wyrobu.Super smakolyk.Polecam, Magdalena Sz.2022-09-17
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemBardzo smaczna. Oryginalny smak. Idealna na prezent.2022-07-11
- 5/5Opinia potwierdzona zakupembardzo dobra czekolada. Polecam2022-02-23



