Zrób zakupy i odbierz kilogram kawy za 1 grosz

Kawa bazzara
Odbierz kilogram kawy ziarnistej
Bazzara za 1 grosz
dni
30
godzin
09
minut
21
sekund
10
Odbierz kawę Bazzara za 1 grosz

Robiąc zakupy w sklepie Konesso.pl z pewnością zdążyliście już poznać włoską kawę Bazzara, która jakościowo zawsze znajduje się w czołówce wszystkich rankingów.

Teraz kupując 4 kg dowolnej kawy ziarnistej Bazzara, otrzymasz od nas 1 kg kawy Bazzara Costarica Tarrazu za 1 grosz. Gdy tylko w Twoim koszyku zakupowym znajdą się 4 kg kawy Bazzara, to Costarica Tarrazu za 1 grosz automatycznie wskoczy do Twojego zamówienia. Promocja trwa do 14.02 lub do wyczerpania zapasów.

Bazzara Costarica Tarrazu - poczuj kostarykańską słodycz

Bazzara Espresso Costarica Tarrazu SHB to jednorodna arabika, której ziarna pochodzą z kostarykańskich plantacji znajdujących się na wysokości 1500 m n.p.m.

Średnie wypalenie ziaren powoduje, że w smaku kawy nie dominuje gorycz, a jej naturalne właściwości zostają zachowane. Bazzara Espresso Costarica Tarrazu SHB ma bardzo bogaty smak z dominującą nutą słodyczy. Jej niebywały aromat przypomina zapach cytrusów i ciężko o nim zapomnieć.

Bazzara - rzemieślnicza włoska palarnia kawy

Bazzara Costarica Tarrazu pochodzi z włoskiej palarni kawy Bazzara, która od lat zachwyca koneserów swoimi produktami. Siedziba palarni mieści się w Trieście, gdzie z całego świata przybywają dostawy najszlachetniejszej zielonej kawy, która dzięki tradycji i wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu przez braci Bazzara jest osobiście przez nich wybierana i kontrolowana przed zakupem. Doświadczenie, które znajduje wyraz w opracowywaniu niezmiennych mieszanek o wyjątkowej jakości, kryjących w sobie moc przemiany każdej degustacji espresso w nowe niepowtarzalne doznania.

Jedną z głównych strategii firmy jest uczynić rzemieślniczą tradycję mocną stroną i formą gwarancji jakości. Aby jak najlepiej dążyć do takiego celu, Bazzara korzysta z trzech rzemieślniczych linii do palenia kawy włoskiej produkcji. Doświadczenie mistrzów palenia kawy wyraża się w produkcie będącym prawdziwym wyrazem znaku i filozofii Made in Italy.

pixel