Świętuj z nami Urodziny palarni HAYB - kawy 20% taniej!

Seria kaw DO ESPRESSO

W ofercie palarni HAYB znajdują się wyjątkowe kawy do espresso, kawy wypalone z myślą i posiadaczach ekspresów automatycznych i kolbowych. Niezwykłe mieszanki wyjątkowych ziaren arabiki, ale także kawy jednorodne, które składają się ziaren pochodzących z jednego regionu świata np. HAYB Brazil Cerrado. Średnio i ciemno palone kawy HAYB do espresso posiadają zupełnie inny smak i aromat, dzięki czemu każdy znajdzie co dla siebie.

Kawy HAYB przeznaczone do espresso możemy przygotować w ekspresach kolbowych i automatycznych, ale przy właściwym zmieleniu ziaren również w kawiarkach moka. Każda z kaw sprawdzi się w formie intensywnego, aromatycznego espresso, jednak każdy miłośnik aksamitnych kaw mlecznych również będzie pod wrażeniem kawy HAYB.

Kawy Hayb do espresso

Kawy Hayb pod espresso

Kawy Hayb pod alternatywne sposoby parzenia

HAYB to także wyśmienite kawy ziarniste przeznaczone do alternatywnych metod parzenia. Jasno palone stuprocentowe arabiki, które charakteryzują się wyśmienitym smakiem i intensywnym aromatem. Dużą popularnością cieszy się seria kaw HAYB Się Przelewa, w której znajdziemy coś dla fanów owocowej słodyczy oraz miłośników aromatów kwiatowych. Z powodzeniem możemy zaparzyć je w ekspresach przelewowych, ale także metodami alternatywnymi typu Chemex, drip czy Aeropress. Hayb w swojej ofercie posiada najlepsze kawy do chemexa, dripa czy aeropressa, Sprawdź koniecznie!

Wszystkie kawy ziarniste HAYB do espresso i pod przelew w marcu możecie kupić 20% taniej.

Kawy ziarniste Hayb pod przelew

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel