Mistrzowska jakość kawy w nowej cenie - Ekspres Jura D60

Ekspres do kawy Jura D60 w specjalnej cenie

Ilość ekspresów ograniczona!

JURA to zdecydowany lider jakości wśród automatycznych ekspresów do kawy do domu oraz biura. W ofercie marki JURA znajduje się wiele modeli ekspresów, w tym także D60, który doskonale sprawdza się w domowym zaciszu, szczególnie wśród miłośników espresso i kaw czarnych, którzy czasem mają także ochcotę na kawę z mlekiem.

Automatyczny ekspres JURA D60 jest modelem niedostępnym w stałej sprzedaży, a występuje jedynie jako oferta limitowana. Ograniczona ilość ekspresów D60 dostępna jest w sporo niższej cenie!

Promocja ważna jest tylko do wyczerpania zapasów!

Ciśnieniowy Ekspres do kawy Jura D60

Możliwość przygotowania specjałów kawowych:

Specjały kawowe w ekspresie Jura D60

Cechy ekspresu JURA D60:

Klasyczny design i funkcjonalność

Intuicyjne przyrządzenie smacznej kawy – z ekspresem JURA D60 to bardzo łatwe. dzięki intuicyjnemu wyświetlaczowi tekstowemu i systemowi Easy Cappuccino z ergonomicznym pokrętłem. Ciśnieniowy ekspres JURA D60 charakteryzuje się klasycznym designem, zinterpretowanym na nowo i wzbogaconym o wysokiej jakości detale dodające charakteru - prezentuje się doskonale w kazdej kuchni. Zoptymalizowany zgodnie z najnowszymi zasadami ergonomii system spieniania mleka Easy Cappuccino wieńczy specjały kawowe z dodatkiem mleka, takie jak cappuccino.

mleczna pianka
przygotwanie specjałów kawowych

Wyjątkowa jakość specjałów kawowych

Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej w ekspresie Jura D60 optymalizuje czas ekstrakcji zapewniając espresso w standardzie najlepszych kawiarni, a technologia gładkiej pianki Fine Foam Technology odpowiada za idealnie spienione mleko do przygotowania cappuccino. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań będziesz w stanie w domu stworzyć własną kawiarnie z ekspresem automatycznym Jura D60

Intuicyjna obsługa od frontu

Obsługa za pośrednictwem czytelnego wyświetlacza tekstowego i pokrętła o zoptymalizowanej ergonomii jest intuicyjna i szybka, a dzięki dostępnemu opcjonalnie transmiterowi Smart Connect urządzenie może być również obsługiwanie za pomocą smartfona lub tabletu.

front ekspresu
jakość czystej wody

Inteligentny system oczyszczania wody

Stosowanie filtra wody to gwarancja najwyższej jakości wody do parzenia kawy, a co za tym idzie najlepszego smaku kawy. Filtr JURA CLARIS chroni ekspres przed osadami z kamienia oraz wytrąca z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach, jednocześnie pozostawiając zawarte w niej związki mineralne ważne dla zdrowia człowieka. Opracowany przez inżynierów JURA inteligentny system wody (I.W.S.®) optymalizuje korzyści wynikające ze stosowania filtra. Ekspres D60 połączony jest z filtrem CLARIS bezprzewodowo za pomocą technologii RFID. Stosowanie filtra nigdy nie było łatwiejsze i bardziej niezawodne.


Polecane
Ekspres do kawy JURA A7 Piano White - NIEDOSTĘPNY
( Brak opinii ) Ekspres do kawy JURA A7 Piano White - NIEDOSTĘPNY
3 251,22 zł netto 3 999,00 zł brutto 3 999,00 zł 79980 pkt.
Ekspres do kawy JURA D60 - automatyczny ekspres do kawy - NIEDOSTĘPNY
( Brak opinii ) Ekspres do kawy JURA D60 - automatyczny ekspres do kawy - NIEDOSTĘPNY
2 674,80 zł netto 3 290,00 zł brutto 3 290,00 zł 65800 pkt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel