Limitowana ilość ekspresów w atrakcyjnej cenie!

Ogranicozna ilość ekspresów w wyjątkowo niskiej cenie

Mocno ogranioczna ilość ekspresów!

Sprzedano: 0Pozostało: 30

JURA to niekwestionowany lider jakości wśród automatycznych ekspresów do kawy. Od jakiegoś czasu w ofercie produktowej marki JURA znajduje się model D60, który doskonale sprawdza się w domowym zaciszu.

Ekspres JURA D60 jest modelem niedostępnym w stałej sprzedaży, a występuje jedynie jako oferta limitowana. Ograniczona ilość ekspresów dostępna jest w sporo niższej cenie!

Promocja ważna do wyczerpania zapasów!

Ekspres do kawy Jura D60

W ekspresie JURA D60 przygotujesz:

Specjały kawowe Jura D60

Podstawowe cechy ekspresu JURA D60:

Funkcjonalność i klasyczny design

Intuicyjne i szybkie przyrządzenie smacznej kawy – z JURA D60 to bardzo łatwe. wszystko dzięki intuicyjnemu wyświetlaczowi tekstowemu i systemowi Easy Cappuccino z ergonomicznym pokrętłem. Ekspres JURA D60 charakteryzuje się klasycznym designem, zinterpretowanym na nowo i wzbogaconym o wysokiej jakości detale dodające charakteru. Zoptymalizowany zgodnie z najnowszymi zasadami ergonomii system Easy Cappuccino wieńczy specjały kawowe z dodatkiem mleka, takie jak cappuccino.

#
#

Mistrzowska jakość specjałów kawowych

Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji zapewniając espresso w standardzie najlepszych światowych kawiarni, a technologia gładkiej pianki Fine Foam Technology odpowiada za puszystą piankę mleczną do wykończenia kawowych specjałów. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań będziesz w stanie w domu stworzyć swoją własną kawiarnie z ekspresem automatycznym.

Prosta obsługa od frontu

Obsługa za pośrednictwem wyświetlacza tekstowego i pokrętła o zoptymalizowanej ergonomii jest prosta i intuicyjna, a dzięki dostępnemu opcjonalnie transmiterowi Smart Connect urządzenie może być również obsługiwanie za pomocą smartfona lub tabletu.

#
#

Inteligentny system wody z automatycznym czujnikiem filtra

Stosowanie filtra CLARIS to gwarancja najwyższej jakości wody do parzenia kawy. Filtr CLARIS chroni ekspres automatyczny przed osadami z kamienia oraz wytrąca z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach, jednocześnie pozostawiając zawarte w niej związki mineralne ważne dla zdrowia człowieka. Opracowany przez inżynierów JURA inteligentny system wody (I.W.S.®) optymalizuje korzyści wynikające ze stosowania filtra. Ekspres D60 połączony jest z filtrem CLARIS bezprzewodowo za pomocą technologii RFID. Stosowanie filtra nigdy nie było łatwiejsze i bardziej niezawodne.


pixel