Klub Konesera Kawy JURA

KLUB KONESERA KAWY

Klub Konesera Kawy Jura powstał z myślą o prawdziwych koneserach kawy, którzy pragną mieć dostęp do produktów i usług w wyjątkowym wydaniu. Po zakupie ekspresu do kawy w sklepie Konesso.pl przejdź na stronę www.klubkoneserakawy.pl i zarejestruj swój nowo zakupiony ekspres Jura.


KORZYŚCI W UCZESTNICTWIE W KLUBIE

Jura Klub Konesera Kawy

Rejestracja ekspresu w Klubie Konesera Kawy to zapewnienie usług concierge dla naszego urządzenia. Eksperci Jura odpowiedzą na każde pytanie dotyczące eksploatacji urządzenia, doradzą w jaki sposób dbać o ekspres oraz pomogą rozwiązać proste usterki techniczne, a w razie konieczności umówią datę odebrania ekspresu przez kuriera i zgłoszą usterkę do serwisu.

Dołącz do klubu >>
Wybierz swój specjał kawowy w ekspresie Jura

Wybierz ekspres Jura i zapisz się do Klubu Konesera Kawy

O MARCE JURA

Automatyczne ekspresy do kawy JURA to synonim wysokiej jakości i aromatycznej kawy - niekwestionowany lider wśród ekspresów segmentu premium. Szwajcarska firma Jura od 1931 roku zajmuje się produkcją innowacyjnych i ekskluzywnych ekspresów do kawy segmentu premium. Już od połowy lat 80-tych firma Jura jest liderem branży automatycznych ekspresów do kawy oraz wyznacza trendy i nowe standardy. Zastosowanie nowoczesnych technologii oraz niepodważalna, wysoka jakość oferowanych urządzeń sprawiła, że ekspresy Jura cieszą się popularnością na całym świecie.


EKSPRESY JURA W KONESSO

Firma Jura działa na całym świecie, posiadając swoje firmy przedstawicielskie w wielu krajach. Jura Polska prowadzi model selektywnej dystrybucji, dzięki któremu sprzedawcy ekspresów Jura doskonale znają urządzenia i są w stanie pomóc w każdej sytuacji.

Bardzo miło nam poinformować, iż od kilku lat jesteśmy sklepem mogącym się pochwalić certyfikatem oficjalnego dystrybutora ekspresów Jura. Mieliśmy okazję kilkukrotnie uczestniczyć w szkoleniach produktowych w Jura Coffee Academy, dzięki którym dogłębnie poznaliśmy technologie wykorzystywane w ekspresach Jura. Wiedza techniczna na temat ekspresów Jura i różnic pomiędzy poszczególnymi modelami pozwala nam na pomoc w zakresie wyboru ekspresu do kawy oraz doradztwa w przypadku drobnych awarii.

Jako autoryzowany sklep ekspresów Jura posiadamy pełen asortyment urządzeń marki Jura z pełną dostępnością magazynową, dzięki czemu większość zamówionych ekspresów jesteśmy w stanie wysłać w ciągu 24 godzin od momentu zamówienia.


pixel