Bohater Miesiąca - SodaStream

Logo SodaStream
Zadbaj o środowisko!

RABAT 15%

Kod rabatowy SodaStream Wykorzystaj rabat »

Produkty SodaStream dopiero zagościły w naszej ofercie i z miejsca stały się prawdziwym hitem. Ogromne zainteresowanie naszych Klientów marką nie daje nam innej możliwości, jak mianować SodaStream nowym Bohaterem Miesiąca. Dzięki temu przez cały wrzesień wszystkie produkty marki SodaStream w sklepie Konesso.pl możecie kupić 15% taniej. Poznaj bliżej Bohatera Miesiąca - SodaStream i skorzystaj z atrakcyjnego rabatu.

SODASTREAM

SodaStream to największy na świecie producent systemów gazowania wody, który istnieje od 1903 roku. Producent od ponad stu lat udoskonala swoje produkty, dzięki czemu aktualnie wiedzie prym na rynku w swojej branży. SodaStream w swojej ofercie posiada saturatory wody gazowanej, butelki wielokrotnego użytku, cylindry z gazem CO2 oraz syropy smakowe do napojów gazowanych. Niewielkie rozmiary, elegancki design oraz bardzo prosta obsługa sprawiają, że produkty SodaStream znajdują swoje zastosowanie w naszych domach, ale także w biurach zapewniając szybki dostęp do orzeźwiającej wody gazowanej.

PRODUKTY SODASTREAM

SATURATORY SODASTREAM

W naszej ofercie posiadamy 3 modele bezprzewodowych saturatorów SodaStream, które różnią się designem oraz sposobem obsługi. Saturator SodaStream Jet to najprostszy model, który jest wyposażony w manualny system montowania butelki i jest dostępny w kolorze białym. Modele Spirit oraz Source to eleganckie saturatory, które posiadają zatrzaskowy system montowania butelki, który maksymalnie ułatwia ich obsługę. SodaStream Source ma także wskaźnik LED, który informuje nas o poziomie nagazowania wody. Saturator Spirit jest dostępny w kolorze białym, czarnym oraz miętowym, a Source w kolorze białym i czarnym.

Butelki Sodastream

Marka SodaStream postawiła sobie za cel dbać o środowisko, zmieniając nasze codzienne nawyki. Dlatego też system SodaStream do właściwego działania wymaga korzystania z oryginalnych butelek wielokrotnego użytku SodaStream. Butelki SodaStream wykonane są z wysoce odpornego tworzywa PET, dostosowanego do kontaktu z żywnością, w pełni bezpiecznego dla zdrowia. Ponadto butelki nadają się do wielokrotnego użytku. Co ważne, nie zawierają BPA – związku szkodliwego dla zdrowia. Korzystając z butelki wielokrotnego użytku SodaStream rocznie możemy oszczędzić co najmniej 300 platikowych butelek na jedną osobę, a na rodzinę nawet 1000. W taki sposób przyczyniamy się do zmniejszenia zużycia plastiku.

Syropy smakowe Sodastream

W saturatorach SodaStream możemy przygotować wodę gazowaną, ale nie oznacza to, że musimy pić tylko wodę, ponieważ SodaStream w ofercie posiada także syropy smakowe. Niewielki dodatek syropu do wody sprawia, że w prosty i szybki sposób możemy stworzyć własny napój gazowany. Jedna butelka syropu o pojemności 440 ml wystarcza do przygotowania 36 porcji napoju o pojemności 250 ml. Dużą zaletą syropów SodaStream jest to, że nie zawierają syropu kukurydzianego i aspartamu, a w porównaniu z podobnymi napojami z marketu mają o połowę mniej kalorii. Do gazowania wody system SodaStream wykorzystuje cylindry z gazem CO2. Jeden cylinder mieści 425g gazu, co wystarcza na przygotowanie około 60 litrów wody w zależności od preferowanego stopnia nagazowania. Dzięki temu jeden nabój SodaStream z gazem może zastąpić nam nawet 40 plastikowych butelek z wodą o pojemności 1,5 l.

Produkty marki SodaStream dopiero zagościły w naszej ofercie i z miejsca stały się prawdziwym hitem. Ogromne zainteresowanie naszych Klientów marką nie daje nam innej możliwości, jak mianować SodaStream nowym Bohaterem Miesiąca. Dzięki temu przez cały wrzesień wszystkie produkty marki SodaStream w sklepie Konesso.pl możecie kupić 15% taniej. Poznaj bliżej Bohatera Miesiąca - SodaStream i skorzystaj z atrakcyjnego rabatu.

Logo SodaStream
Zadbaj o środowisko!

RABAT 15%

Kod rabatowy SodaStream Wykorzystaj rabat »
pixel