Bohater Miesiąca - M.Pelczar Chocolatier

Początek każdego miesiąca zapowiada rządy nowego superbohatera w Konesso. Wrzesień należał do włoskich kaw Lavazza, które skradły Wasze serca, ale październik spędzimy w równie miłym towarzystwie. Bohater Miesiąca - M.Pelczar Chocolatier gwarantuje nam słodką i przyjemną jesień, a dodatkowo zapewnia, że przez cały miesiąc czekolady marki M.Pelczar będą dostępne w obniżonej cenie.

Mirosław Pelczar zdobył Mistrzostwo Polski Cukierników w 2005 roku, a jego wyroby cieszą się sporą popularnością i uznaniem wśród koneserów i amatorów czekolady w całej Polsce. Wyroby z manufaktury M.Pelczar Chocolatier znane są ze starannego wykonania z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ręcznie robione czekolady to produkt najwyższej jakości, który jest produkowany z najlepszych składników, a dzięki pasji i ogromnej wiedzy powstaje wyjątkowa tabliczka czekolady, która z pewnością skradnie Twoje serce.

Produkcja czekolad Mirosława Pelczara odbywa się w 100% z zachowaniem rzemieślniczych procedur, tak by otrzymany produkt mógł zachwycić smakiem nawet najbardziej wymagających koneserów czekolady. Doskonale wiemy, jak wiele przyjemności może sprawić tabliczka czekolady i jak wspaniałym dodatkiem do popołudniowej kawy może się okazać, dlatego na Bohatera Miesiąca wybraliśmy czekolady M.Pelczar Chocolatier.

Z pasji do doskonałej czekolady

W ofercie sklepu Konesso.pl znajdziesz czekolady marki M.Pelczar w najróżniejszych odsłonach. Czekolady mleczne, gorzkie i białe z dodatkiem owoców, przypraw oraz złota. Czekolady z karmelizowaną esencją herbaty, które z wyśmienitymi dodatkami tworzą wyjątkową tabliczkę przyjemności. Polecamy również kolekcję wysokiej jakości pralin bądź czekoladowe serce, które doskonale sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby. Poznaj bliżej czekolady marki M.Pelczar Chocoaltier i skorzystaj z rabatu obowiązującego przez calutki październik.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel