Bohater Miesiąca - EUREKA

DODATKOWY
RABAT
Twój kod rabatowy:
7% EUREKA

W tym miesiącu przedstawiamy wyjątkową promocję dla miłośników kawy. Naszym Bohaterem Miesiąca jest renomowana włoska marka Eureka, znana ze swoich innowacyjnych młynków do kawy. W grudniu wybrane produkty Eureka są dostępne w SUPER CENACH! Dodatkowo, korzystając z kodu rabatowego EUREKA, możesz uzyskać jeszcze 7% zniżki od już super niskich cen! Doświadcz doskonałości produktów i młynków do kawy Eureka w jeszcze lepszej cenie!

PRODUKTY EUREKA

Eureka to prestiżowa włoska marka znana na całym świecie, od lat uznawana jest za innowatora w dziedzinie młynków do kawy. W ich ofercie znajdują się między innymi profesjonalne młynki do kawy z serii Eureka 1920 oraz świeżej linii Eureka ORO, ręczne młynki do kawy oraz oryginalne akcesoria do ekspresów i młynków.

Sprawdź >>
Logo Eureka 1920
Logo Eureka Oro

MŁYNKI EUREKA 1920

Klasyczne, niezawodne młynki, które łączą w sobie tradycję i nowoczesność. Idealne dla tych, którzy cenią sobie jakość i trwałość. Eureka 1920 to wyjątkowa kolekcja odzwierciedlająca bogate dziedzictwo marki Eureka.

Urządzenia kuchenne SMEG w kuchni
Urządzenia kuchenne SMEG w kuchni
Urządzenia kuchenne SMEG w kuchni
Urządzenia kuchenne SMEG w kuchni
Urządzenia kuchenne SMEG w kuchni

MŁYNKI EUREKA ORO

Eureka ORO to seria PREMIUM młynków do kawy, oferująca najwyższą precyzję mielenia i innowacyjne technologie, które zadowolą nawet najbardziej wymagających miłośników kawy. Eureka ORO symbolizuje nowoczesne podejście do procesu mielenia kawy.

Urządzenia kuchenne SMEG w kuchni

BESTSELLERY OD EUREKA

MŁYNKI RĘCZNE

Nowość w oferie Eureka to młynki ręczne Baby Grinder - dla miłośników tradycyjnych metod i tych, którzy cenią sobie rytuał mielenia kawy. Stworzone z najwyższej jakości materiałów i opatentowanych trwałych żaren, są eleganckie, proste w użyciu i idealne do domowego użytku.

Sprawdź >>

AKCESORIA DO EKSPRESÓW I MŁYNKÓW

Znajdziesz tutaj wszystko, co potrzebne do utrzymania sprzętu w idealnym stanie oraz do eksperymentowania z różnymi technikami parzenia.

Sprawdź >>

EUREKA - LIDER JAKOŚCI
I INNOWACJI OD 1920 R

Firma Eureka, założona w 1920 roku we Florencji przez Aurelio Conti, jest uznanym liderem w projektowaniu i produkcji nowoczesnych i eleganckich młynków do kawy. Od początków działalności, skupionej na produkcji młynków do espresso, Eureka stała się symbolem doskonałości w branży. Marka nieustannie dąży do bycia najbardziej innowacyjnym przedsiębiorstwem w przemyśle młynków do kawy, z najnowocześniejszą technologią mielenia dla wszelkiego rodzaju przygotowania kawy. Misją Eureki jest dostarczanie bezbłędnej obsługi, zawsze z uwagą na potrzeby klientów. Firma oferuje konkurencyjne produkty, które łączą w sobie design, technologię i innowację, nie rezygnując przy tym z produktów w 100% "Made in Florence". Każdy młynek jest ręcznie montowany w florenckiej fabryce, gdzie organizacja przemysłowa splata się z rzemieślniczą wiedzą i mistrzostwem. Eureka to więcej niż marka; to synonim tradycji, jakości i nowoczesności, ukoronowany włoskim kunsztem i innowacyjnością.

FILOZOFIA MARKI EUREKA

Dla włoskiej marki głównym celem i założeniem jest doskonała obsługa, aby klient czuł się zaopiekowany na każdym etapie zakupu. Dlatego Eureka oferuje szybką i niezawodną realizację zamówień oraz oryginalne części zamienne dla zapewnienia wysokiej jakości produktu w czasie całego jego użytkowania. Partnerstwo i elastyczność to klucz do sukcesu marki Eureka.

EUREKA - NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

Ciągłe dążenie do doskonałości, ulepszanie swoich produktów i innowacje są wpisane w DNA Eureki. Młynki Eureka wyróżniają nowatorskie rozwiązania technologiczne, w tym:

Cicha technologia

Cicha technologia, która czyni proces mielenia kawy niemal niesłyszalnym, dzięki zastosowaniu systemu antywibracyjnego.

System ACE

System ACE zapobiegający zbrylaniu i powstawaniu grudek

Espresso&Brew

Młynki dedykowane do różnych metod parzenia kawy. Idealnie sprawdzą się do mielenia kawy zarówno pod espresso, jak i kawy przelewowe, dzięki specjalnej konstrukcji młynka.

Opatentowany system regulacji mikrometrycznej

Opatentowany system regulacji mikrometrycznej, który zapewnia niebywałą precyzję, nieskończoną możliwość regulacji młynka i wyjątkową wydajność.

Widelec "bez użycia rąk"

Uniwersalne, regulowane widelce typu "hands-free", dopasowują się do wszystkich uchwytów filtrów, dzięki czemu barista może wykonywać inne czynności podczas mielenia kawy.

Ekstremalnie Niska Retencja (ELR)

Młynki Eureka zapewniają Ekstremalnie Niską Retencją (ELR) z Systemem Blow Up. Młynki mielą wszystkie ziarna kawy bez żadnych strat. Dzięki temu w filiżance znajduje się wyłącznie świeżo zmielona kawa, gwarantując doskonały smak i aromat.

Funkcja High-Speed

Młynki z fukcją "High Speed" niezwykle szybko mielą kawę, zachowując wysoką jakość parzonej kawy.

System Łatwego Ustawiania

System łatwego ustawiania stopnia mielenia upraszcza proces mielenia, a młynek można łatwo przeprogramować - od bardzo drobnego mielenia do kawy po turecku, przez średni stopień do kawy moka, aż po grubsze zmielenie do metody drip i French Press.

Żarna Diamond Inside

Opatentowane żarna Diamond Inside powstałe w procesie kriogenicznej obróbki cieplnej w temperaturze 193°C, oferują długotrwałość, dokładność i doskonałe rezultaty mielenia nawet w przypadku większych ilości.

Uproszczona konserwacja

Możliwość szybkiej wymiany i czyszczenie żaren, co przekłada się na znaczącą oszczędność czasu oraz minimalizację strat kawy.

Polecane
Młynek do kawy Eureka Mignon Single Dose - Chrome
Przecena
( Brak opinii ) Młynek do kawy Eureka Mignon Single Dose - Chrome
2 275,61 zł netto 3 499,00 zł 2 799,00 zł brutto 2 799,00 zł 3 499,00 zł 55980 pkt.
Młynek do kawy Eureka Mignon Bravo 16CR - Szary
Przecena
( Brak opinii ) Młynek do kawy Eureka Mignon Bravo 16CR - Szary
1 300,00 zł netto 2 199,00 zł 1 599,00 zł brutto 1 599,00 zł 2 199,00 zł pkt.
Młynek do kawy Eureka Mignon Design 15BL - Kamień
Przecena
( Brak opinii ) Młynek do kawy Eureka Mignon Design 15BL - Kamień
2 438,21 zł netto 3 499,00 zł 2 999,00 zł brutto 2 999,00 zł 3 499,00 zł pkt.
Młynek do kawy Eureka Mignon Design 16CR - Orzech bejcowany
Przecena
( Brak opinii ) Młynek do kawy Eureka Mignon Design 16CR - Orzech bejcowany
2 438,21 zł netto 3 499,00 zł 2 999,00 zł brutto 2 999,00 zł 3 499,00 zł pkt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel