Bohater Miesiąca - Cornella

Kawy Cornella
z Rabatem

-25%

Skorzystaj

W sklepie Konesso.pl każdego miesiąca przedstawiamy Wam bliżej grupę produktów lub producenta, który zasługuje na szczególną uwagę. Akcja "Bohater Miesiąca" odbywa się cyklicznie i ma na celu zapoznanie Klientów z asortymentem sklepu, a dodatkowo wiąże się z atrakcyjnymi promocjami. Styczeń to miesiąc, który rozpoczyna nowy rok, dlatego nowy Bohater Miesiąca musi być wyjątkowy. W styczniu na Bohatera Miesiąca wybraliśmy hiszpańskiego producenta wysokiej jakości kawy Cornella, dzięki czemu przez cały miesiąc możecie korzystać w rabatu na wszystkie kawy marki Cornella.

PALARNIA KAWY CORNELLA

Cornella to rodzinna palarnia kawy, która powstała w 1920 roku w hiszpańskim mieście Girona. Rozwój firmy sprawił, że Cornella bardzo szybko stała się głównym dostawcą kawy w regionie, a dziś w swoich lokalach serwuje około 25 milionów filiżanek kawy rocznie. Cornella to aktualnie jeden z największych dostawców kawy dla hiszpańskich hoteli i restauracji, ale firma działa również na potrzeby domowych baristów, zapewniając nam najwyższej jakości kawę ziarnistą.

Cornella zajmuje się nie tylko paleniem doskonałej kawy, ale także kawową edukacją. Od 2000 roku Cornella prowadzi specjalistyczną szkołę dla baristów, który na świat wydaje wielu profesjonalistów, a od 2003 roku organizuje konkurs dla baristów w Hiszpanii, który jest oceniany zgodnie z parametrami Mistrzostw Świata Baristów. Wspieranie projektów społecznych oraz fundacji charytatywnych to bardzo ważny rozdział w historii palarni Cornella. Firma od wielu lat wspiera działania organizacji opiekującymi się osobami niepełnosprawnymi intelektualnie, przyczynia się do opłacenia edukacji dziewcząt z domów dziecka w Mozambiku, a także przeprowadza szkolenia dla młodych ludzi z prowincji, zwiększając ich szansę na przyszłe zatrudnienie w świecie kawy.

Bohater miesiąca Palarnia kawy Cornella

KAWA ZIARNISTA CORNELLA

Cornella już od blisko stu lat produkuje kawę ziarnistą dla branży hotelarskiej, oraz dla domowych baristów. Ogromna wiedza specjalistyczna i wieloletnie doświadczenie sprawia, że każdy produkt Cornella to najwyższa światowa jakość. Każdy miłośnik kawy w ofercie Cornella znajdzie coś dla siebie. Od doskonałych stuprocentowych arabik, przez mieszanki zawierające ziarna robusty w wielu wariantach, aż po kawy pozbawione pobudzającej kofeiny.

Cornella Barista Pro to seria kaw ziarnistych przeznaczonych dla prawdziwych koneserów, które przygotowane w postaci espresso pozwalają wyciągnąć z wysokiej jakości ziaren najlepsze właściwości smaku i aromatu. Seria Cornella Espresso to kawy idealne do kawiarni, które w każdej postaci portafią sprawić nam przyjemność. Z kolei Cornella Coffee Service to kawy przeznaczone do automatów, które nie wymagają ręki profesjonalnego baristy, aby mogły nam smakować.

Zobacz więcej >>

Kawy Cornella
z Rabatem

-25%

Polecane
Kawa ziarnista Cornella Barista PRO Premium Grade 96 1kg
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Cornella Barista PRO Premium Grade 96 1kg
79,67 zł netto 98,00 zł brutto 98,00 zł 1960 pkt.
Kawa ziarnista Cornella Espresso Market Grade ECO 83 1kg
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Cornella Espresso Market Grade ECO 83 1kg
86,99 zł netto 107,00 zł brutto 107,00 zł 2140 pkt.
Kawa ziarnista Cornella Coffee Service Market Grade 56 1kg
( Brak opinii ) Kawa ziarnista Cornella Coffee Service Market Grade 56 1kg
47,97 zł netto 59,00 zł brutto 59,00 zł 1180 pkt.
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel