#Bohater Miesiąca - Peppermint Leaves

TEA MAKERS REFRESHING PEPPERMINT LEAVES NO.122

Pyszna herbata miętowa

RABAT -20%

KUP TERAZ Bohater miesiąca herbata Tea Makers z Rabatem -20%

Z radością witamy sierpień, czyli kolejny gorący, wakacyjny miesiąc. Dla wielu jest to czas urlopu i odpoczynku, ale nie dla Bohatera Miesiąca, który nieustannie robi wszystko, aby ceny wyjątkowych produktów w sklepie Konesso.pl były coraz niższe. Tym razem na Bohatera Miesiąca wybraliśmy ziołową herbatę Peppermint Leaves od The Tea Makers of London. Poznaj bliżej niesamowitą miętę pieprzową i skorzystaj z rabatu 20%, który obowiązuje przez calutki miesiąc.

Listek mięty

herbata miętowa
Peppermint Leaves

SUSZ HERBATY TEA MAKERS REFRESHING PEPPERMINT LEAVES NO.122

Peppermint Leaves to odświeżająca ziołowa herbata z brytyjskiej herbaciarni The Tea Makers of London. W stu procentach składa się z wysokiej jakości egipskiej mięty pieprzowej, która nie tylko delikatnie odpręży ale również rozjaśni umysł po ciężkim dniu.

Peppermint Leaves od The Tea Makers pozwala nam uzyskać intensywnie mentolowy napar, który niesie ze sobą lodowe odświeżenie.

Ziołowa herbata Peppermint Leaves jest wspaniałą, delikatnie stymulującą herbatą o słodkawym miętowym smaku z orzeźwiającym aromatem. Mięta nie posiada pobudzającej kofeiny, dlatego można ją pić o każdej porze dnia zarówno na ciepło, jak i na zimno, a szczególnie dobrze sprawdzi się jako dodatek do posiłku.

Kup teraz >

JAK ZAPARZYĆ PEPPERMINT LEAVES?

W mięcie od The Tea Makers bardzo łatwo można się zakochać. Wiemy to z własnego doświadczenia, ale również potwierdzają to nasi Klienci, którzy osobiście spróbowali lodowego naparu z Peppermint Leaves. Polecamy zapoznać się z recenzją Pana Mirosława, który szczegółowo opisuje swoje odczucia związane z Peppermint Leaves.

1. Około 6 g herbaty wsyp. do zaparzacza.

1. Około 6 g herbaty wsyp do zaparzacza.

2. Wlej 500 ml filtrowanej wody. o temperaturze 
       około 100°C.

2. Wlej 500 ml filtrowanej wody. o temperaturze około 100°C.

3. Odczekaj 6 minut.

3. Odczekaj 6 minut.

4. Pamiętaj, że herbatę 
       Peppermint Leaves możesz zaparzyć dwukrotnie.

4. Pamiętaj, że herbatę Peppermint Leaves możesz zaparzyć dwukrotnie.

pixel