#Bohater Miesiąca - Kawy Lavazza

Lavazza bohater września

KAWY LAVAZZA
z ekstra rabatem

-15%

Kup taniej

Początek września oznacza koniec wakacji. Wiele osób wraca z urlopów, młodzież rozpoczyna nowy rok szkolny, a my w Konesso witamy nowego Bohatera Miesiąca - kawy Lavazza.

Nowego bohatera z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać, ponieważ Lavazza to prawdziwy synonim włoskiej kawy. Od teraz do końca miesiąca kawy ziarniste i mielone Lavazza w sklepie Konesso.pl kupisz w atrakcyjnie niskich cenach.

JAKOŚĆ KAW LAVAZZA POTWIERDZONA OPINIAMI

Lavazza to kawa, z którą wiele osób kojarzy włoski styl, a wynika to z ogromnej popularności firmy Lavazza na całym świecie. Obecnie kawy Lavazza coraz częściej spotkać można w sklepach czy supermarketach, jednak w naszym sklepie oferujemy 100% oryginalną, włoską kawę Lavazza w bardzo atrakcyjnych cenach. Jesteśmy przekonani, że szeroka oferta kaw Lavazza dostępnych w naszym sklepie spełni oczekiwania każdego miłośnika włoskiej kawy.

Wiadomo, że Bohater Miesiąca w Konesso.pl zwiastuje nadejście nowych promocji i tak też jest tym razem. Przez cały wrzesień wszystkie kawy ziarniste oraz mielone Lavazza będą tańsze o 15%. Promocja nie łączy się z innymi rabatami.

KAWY LAVAZZA
z ekstra rabatem

-15%

Kup taniej >>
KAWA ZIARNISTA LAVAZZA QUALITA ORO 1KG
ocena

Ocena:
4.91 / 5 ( 179 opinii )

KAWA ZIARNISTA LAVAZZA PIENAROMA 1KG
ocena

Ocena:
4.98 / 5 ( 104 opinii )

Logo Lavazza

Wszystko jednak ma swój początek, a początek Lavazzy to rok 1884, kiedy to młody, ambitny i pełen pomysłów Luigi Lavazza postanowił wyjechać do Turynu i rozpocząć dorosłe życie, które jak się później okazało było bardzo interesujące. Luigi założył własną działalność, ale dopiero z czasem zrozumiał, że pragnie zajmować się wyłącznie kawą. To, co wyróżniało kawę sprzedawaną przez Luigiego Lavazzę, to stosowanie mieszanek różnych odmian ziaren. Do tej pory bowiem takie praktyki były rzadkością. Przez wiele lat swojej działalności Luigi Lavazza wprowadzał różne rozwiązania oraz inwestował w nowoczesne technologie, tak by po kilku latach kawa Lavazza mogła się stać najpopularniejszą kawą we Włoszech, a docelowo na całym świecie. Kawy Lavazza obecnie dostępne są w ponad 130 krajach.

Sukces kawy Lavazza to z całą pewnością podkreślanie wartości profesjonalizmu, tradycji i jednocześnie nowoczesnych rozwiązań technicznych. Najpopularniejsze mieszanki Lavazza cieszą się ogromnym uznaniem na całym świecie szczególnie wśród posiadaczy automatycznych ekspresów do kawy.

Kawa Lavazza parzona w ekspresie kolbowym
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel