#Bohater Miesiąca - Bazzara

Logo Bazzara

Klienci naszego sklepu doskonale wiedzą o tym, że początek nowego miesiąca oznacza nadejście zupełnie nowych promocji. Cykl o nazwie "Bohater Miesiąca" polega na prezentowaniu marek lub produktów, które zasługują na szczególną uwagę. Każdy bohater nie tylko zostaje szczegółowo przedstawiony, ale także przez cały miesiąc jest dostępny w promocyjnej cenie. Bohater lipca przybywa do nas prosto ze słonecznego Triestu, który jest uważany za kawową stolicę Włoch. Mamy ogromną przyjemność przedstawić Wam Bohatera Miesiąca - kawy Bazzara.

JAKOŚĆ KAWY POTWIERDZONA OPINIAMI

  • opinie o kawie Bazzara
  • opinie o kawie Bazzara

PRODUCENT KAWY BAZZARA

Właścicielem marki Bazzara jest firma Planet Coffee, której siedziba znajduje się w Trieście. Firma produkuje i sprzedaje ponad 25 kawowych mieszanek oraz pojedynczych gourmet, opracowanych specjalnie z myślą o przygotowaniu włoskiego espresso i przeznaczonych do dystrybucji w sektorze Ho.Re.Ca.
Dostawy najszlachetniejszej zielonej kawy przybywają do Triestu z całego świata, a dzięki tradycji i wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu przez braci Bazzara, ziarna są osobiście wybierane i szczegółowo kontrolowane przed zakupem. Doświadczenie, które znajduje wyraz w opracowywaniu niezmiennych mieszanek o wyjątkowej jakości, kryjących w sobie moc przemiany każdej degustacji espresso w nowe niepowtarzalne doznania.

Jedną z głównych strategii firmy jest uczynić rzemieślniczą tradycję mocną stroną i formą gwarancji. Aby jak najlepiej dążyć do takiego celu firma Planet Coffee korzysta z trzech rzemieślniczych linii do palenia kawy, wyłącznie włoskiej produkcji. Doświadczenie mistrzów palenia kawy wyraża się w produkcie będącym prawdziwym wyrazem znaku i filozofii Made in Italy.
Rzemieślnicza jakość na miarę to cecha, która odróżnia firmę Planet Coffee od wielkiego przemysłu: zawsze najświeższa kawa ziarnista, palona w powolnym rzemieślniczym procesie, przywodząca na myśl klasę i styl, to wszystko składa się na doskonałe włoskie espresso.
Planet Coffee jest dzisiaj obecna za pośrednictwem importerów i wyłącznych dystrybutorów, w ponad 20 krajach, gdzie corocznie serwowane są miliony filiżanek espresso i cappuccino Bazzara i Brasiliana.

KAWY ZIARNISTE BAZZARA

Kawa Bazzara to doskonała propozycja dla prawdziwych smakoszy - dla osób, które potrafią docenić niepowtarzalne walory smakowe kawy ziarnistej. Wysoka jakość kaw Bazzara wynika z unikalnych kompozycji oraz sposobów wypalenia ziaren.

Oczywiście cała historia zaczyna się od wyboru i zakupu wyłącznie najlepszych, starannie wyselekcjonowanych ziaren pochodzących z dalekich zakątków świata. Palarnia, dbając o wysoką jakość swoich produktów, zielone ziarna wypala na kilka dni przed odbiorem kawy przez dystrybutora. Dzięki temu sprzedawana kawa jest zawsze świeża, aromatyczna i w pełni odzwierciedla jakość surowca.

Kawy Bazzara palone są z tradycją i przy zachowaniu rzemieślniczych procedur. W przeciwieństwie do innych palarni, Bazzara wypala swoje mieszanki w powolnym procesie trwającym od 15 do 18 minut, w przypadku mieszanek różnych ziaren każdy rodzaj ziarna jest wypalany osobno.

mieszanki kawy Bazzara

Utrzymanie niezmiennie wysokiej jakości swoich kaw to dla palarni priorytet nawet w chwilach, gdy z oczywistych powodów handlowych sprzedaż i zakup zielonej kawy jest niemożliwy. Bazzara Piacerepuro czy Bazzara Dodicigrancru to kawy ziarniste, które z całą pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających konsumentów. Swój wyjątkowy smak i aromat zawdzięczają doskonałej kompozycji najlepszych ziaren pochodzących z Ameryki, Azji i Afryki. Bazzara Dolcevivace czy Aromamore to mieszanki ziaren arabiki i robusty, które doskonale sprawdzają się w ekspresach automatycznych.


W ofercie sklepu Konesso.pl znajdziesz również jednorodne arabiki Bazzara, które składają się z wysokiej jakości ziaren pochodzących wyłącznie z jednego regionu świata. Monoarabiki Bazzara odkryją przed Tobą smaki oraz wartości charakterystyczne dla krajów, z których pochodzą. Skorzystaj z rabatu 12% na kawy Bazzara i przekonaj się osobiście, jak smakuje jakość.

jednordne kawy z Palarni Bazzara
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel