Wyciskarka do cytrusów SMEG CJF11PKEU - Różowa
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
WYCISKARKA DO CYTRUSÓW SMEG CJF11PKEU
SMEG CJF11PKEU to włoskiej produkcji wysokiej jakości wyciskarka do cytrusów, która doskonale sprawdzi się w każdym domu. Wyciskarka SMEG nie tylko charakteryzuje się atrakcyjnym designem, ale również jest bardzo funkcjonalna i stwarza nam ogromne możliwości w kuchni.
Wyciskarka Smeg CJF01 różni się od wyciskarki CJF11 materiałem obudowy i pokrywki.
DESIGN
Elektryczna wyciskarka do cytrusów Smeg CJF11PKEU łączy elegancki wygląd i wysoką wydajność. Różowa wyciskarka SMEG została zaprojektowana z dbałością o najmniejsze detale, a całość została utrzymana w wyjątkowej estetyce w stylu lat 50.
Łatwe czyszczenie
Zaawansowaną funkcjonalność uzupełnia niezwykła łatwość obsługi oraz czyszczenia. Wyciskarka jest wyposażona również w pokrywę, która chroni urządzenie przed kurzem, gdy nie jest używane, a dodatkowo może posłużyć jako pojemnik. Wszystkie elementy urządzenia można łatwo wyjąć i umyć.
Elementy i cechy
STALOWE ELEMENTY
Wyciskarka posiada solidny i wytrzymały stożek wyciskający, który zapewnia najwyższy komfort pracy.
ALUMINIOWA OBUDOWA
Ciśnieniowy odlew o urzekającym kształcie i obudowie w kolorze różowym. Urządzenie dostępne jest w szerokiej gamie kolorystycznej.
ZABEZPIECZENIE PRZED KAPANIEM
Wykonany ze stali nierdzewnej dzióbek pozwala na wygodnie przelewanie soku i zapobiega zabrudzeniu urządzenia.
POKRYWA
Przezroczysta pokrywa wykonana z wyjątkowo odpornego tritanu.
CHROMOWANA PODSTAWA
Stabilna podstawa została wyposażona w antypoślizgowe nóżki.
SILNIK
Silnik o mocy 70 W ze zintegrowanym czujnikiem włączania i wyłączania.
PARAMETRY TECHNICZNE SMEG CJF11PKEU
| Kolor: | Różowy |
| Wykończenie: | Połysk |
| Linia: | 50's Style |
| Materiał korpusu: | Aluminiowy odlew ciśnieniowy |
| System wyciskania: | Stożek wyciskający |
| Dzióbek zabezpieczający przed kapaniem: | Tak |
| Nóżki antypoślizgowe: | Tak |
| Obrót stożka: | Odwrotnie do ruchu wskazówek zegara |
| Wtyczka: | (F;E) Schuko |
| Moc: | 70 W |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Długość przewodu zasilającego: | 1 m |
| Szerokość: | 189 mm |
| Głębokość: | 165 mm |
| Wysokość: | 281 mm |
| Szerokość opakowania: | 242 mm |
| Głębokość opakowania: | 220 mm |
| Wysokość opakowania: | 348 mm |
| Waga netto: | 32.56 kg |
Gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy od daty zakupu.
Opinie o Wyciskarka do cytrusów SMEG CJF11PKEU - Różowa
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemCudowna jest ta wyciskarka, uwielbiam ją za łatwość obsługi, wygląd i smaczny sok, który powstaje2026-01-11



