Czajnik elektryczny Smeg KLF03BLEU - Czarny 1,7 l
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
CZAJNIK ELEKTRYCZNY SMEG KLF03BLEU
SMEG KLF03BLEU to włoskiej produkcji wysokiej jakości czajnik elektryczny, który doskonale sprawdzi się w każdym domu. Czajnik należy do urządzeń linii 50's Style, która designem idealnie wpisuje się w estetykę lat 50. Lśniący korpus w kolorze czarnym, chromowana podstawa i uchwyt oraz opływowe kształty sprawiają, że czajnik elektryczny SMEG KLF03 będzie gwiazdą w każdej kuchni.
Czajnik SMEG KLF03BLEU ma pojemność 1700 ml oraz wskaźnik, dzięki któremu możemy kontrolować poziom wody wewnątrz urządzenia. Funkcja automatycznego wyłączania przy pustym czajniku zapewnia bezpieczeństwo użytkowania nawet w chwilach nieuważnego uruchomienia. SMEG KLF03BLEU nie ma funkcji regulacji temperatury i automatycznie kończy pracę po osiągnięciu 100°C.
PARAMETRY TECHNICZNE SMEG KLF03BLEU
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie: | Połysk |
| Linia: | 50's Style |
| Kolor wieczka: | Czarny |
| Kolor podstawy: | Chromowany |
| Kolor uchwytu: | Chromowany |
| Kolor dzióbka: | Chromowany |
| Kolor przewodu zasilającego: | Szary |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał podstawy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wieczka: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał uchwytu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał dzióbka: | Stal nierdzewna |
| Typ sterowania: | Dźwignia |
| Materiał dźwigni: | Stal nierdzewna |
| Wtyczka: | (F;E) Schuko |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Długość przewodu zasilającego: | 1 m |
| Pojemność: | 1,7 l / 7 filiżanek |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Otwieranie wieczka z systemem Soft Opening: | Tak |
| Filtr wylewki: | Tak |
| Materiał filtra: | Stal nierdzewna |
| Demontowalny filtr przeciwkamienny: | Tak |
| Automatyczne wyłączenie: | Tak, przy 100° C |
| Automatyczne wyłączenie przy pustym czajniku: | Tak |
| Ukryty element grzewczy: | Tak |
| Schowek na przewód zasilający: | Tak |
| Podstawa antypoślizgowa: | Tak |
| Obrotowa podstawa 360°: | Tak |
| Szerokość: | 226 mm |
| Głębokość: | 171 mm |
| Wysokość: | 248 mm |
| Szerokość opakowania: | 273 mm |
| Głębokość opakowania: | 228 mm |
| Wysokość opakowania: | 260 mm |
| Waga netto: | 1,6 kg |
| Waga brutto: | 2,4 kg |
Gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy od daty zakupu.
Opinie o Czajnik elektryczny Smeg KLF03BLEU - Czarny 1,7 l
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemCzajnik świetnie prezentuje się w kuchni. Pracuje cicho, a woda zagotowuje się błyskawicznie, co jest dużym udogodnieniem. Super jest system soft opening, dzięki któremu pokrywa otwiera się cicho i płynnie. Jedyne, co można uznać za niewielki minus, to jego stosunkowo duża waga. Ogólnie super zakup, z którego jestem zadowolona.2025-05-23
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemJestem zadowolony. Polecam.2025-03-03
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemWszystko poszło sprawnie i szybko. Towar zgodny z opisem a wysyłka dotarła szybciutko. Polecam z całego serduszka.2025-02-03








