
Spieniacz do mleka Smeg MFF11CREU - Kremowy
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
Ustaw jedną częstotliwość dostaw dla wszystkich produktów subskrypcyjnych z twojego koszyka co:
Produkty subskrypcyjne w twoim koszyku
SPIENIACZ DO MLEKA SMEG MFF11CREU
SMEG MFF11CREU to włoskiej produkcji spieniacz do mleka, który doskonale sprawdzi się w każdym domu. Spieniacz należy do urządzeń linii 50's Style, która designem idealnie wpisuje się w estetykę lat 50. Trwała obudowa wykonana z lakierowanej stali w kolorze kremowym, chromowana podstawa z nóżkami antypoślizgowymi oraz opływowe kształty sprawiają, że spieniacz do mleka SMEG MFF01 będzie gwiazdą w każdej kuchni.
Spieniacz SMEG MFF11CREU jest wyposażony w stalowy dzbanek na mleko o pojemności 600 ml z przykrywką wykonaną z odpornego Tritanu. Jest to urządzenie najnowszej generacji posiadające 6 zaprogramowanych funkcji oraz manualny tryb pracy. W mgnieniu oka przygotujemy w nim zarówno gorące, jak i zimne napoje z pianką lub bez niej. Dzięki spieniaczowi SMEG możemy stworzyć perfekcyjną, gęstą i kremową piankę mleczną do cappuccino, ale także aromatyczną gorącą czekoladę czy zimną piankę do koktajli. Spieniacz wykorzystuje indukcyjny system grzewczy, co zapewnia wysoką wydajność.
PARAMETRY TECHNICZNE SMEG MFF11CREU
| Kolor: | Kremowy |
| Wykończenie: | Połysk |
| Linia: | 50's Style |
| Materiał korpusu: | Stal nierdzewna |
| Materiał pokrywki: | Tworzywo sztuczne wolne od BPA |
| Pojemność miarki: | Tworzywo sztuczne wolne od BPA |
| Materiał kielicha: | Stal nierdzewna |
| Kolor uchwytu: | Szary/chrom |
| Materiał uchwytu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał korpusu: | Stal nierdzewna |
| Materiał kołnierza: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor kołnierza: | Chrom |
| Kolor podstawy: | Chrom |
| Materiał podstawy: | Tworzywo sztuczne |
| Gorąca czekolada: | Tak |
| Ciepłe mleko: | Tak |
| Ciepłe mleko z delikatną pianką: | Tak |
| Ciepłe mleko z gęstą pianką: | Tak |
| Zimne mleko z delikatną pianką: | Tak |
| Zimne mleko z gęstą pianką: | Tak |
| Program manualny gorący: | Tak |
| Program manualny zimny: | Tak |
| Typ sterowania: | Przycisk, pokrętło |
| Materiał pokrętła: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał przycisków: | Tworzywo sztuczne |
| Wtyczka: | (F;E) Schuko |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Moc: | 500 W |
| Długość przewodu zasilającego: | 1 m |
| Miarka: | Tak |
| System indukcyjny z automatycznym wyłączeniem: | Tak |
| Demontowalny dzbanek: | Tak |
| Pojemność dzbanka: | 250 ml / 1 filiżanka |
| Pojemność dzbanka do podgrzewania: | 600 ml / 2,5 filiżanki |
| Podstawa antypoślizgowa: | Tak |
| Schowek na przewód zasilający: | Tak |
| Szerokość: | 184 mm |
| Głębokość: | 142 mm |
| Wysokość: | 251 mm |
| Szerokość opakowania: | 233 mm |
| Głębokość opakowania: | 233 mm |
| Wysokość opakowania: | 337 mm |
| Waga netto: | 1,78 kg |
Gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy od daty zakupu.
Opinie o Spieniacz do mleka Smeg MFF11CREU - Kremowy
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemWspaniałe spienione mleko. Dla singielki trochę za dużo mleka na raz, ale bez porównania z innymi spieniaczami. I wygląda świetnie.2024-07-13
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemPełne zadowolenie. Łatwość obsługi, szybkość działania, piękny design.Polecam2023-01-30
- 5/5Opinia potwierdzona zakupemSuper spieniacz, mam ekspres ale w nim nie spieniam - używam tego spieniacza łatwy w użyciu i konserwacji a pianka z mleka na sztywno, opcja ciepło lub zimno do wyboru2023-01-23
Z naszego bloga

Jak spienić mleko roślinne?













